(ФОТО) Светот засекогаш ќе ја памети оваа слика: Наоми Кембел за прв пат го покажала БЕБЕТО!

Се шпекулираше дека бебето е посвоено, а манекенката ја разрешила дилемата…
Познатата манекенка Наоми Кембел (51) стана мајка во мај минатата година, а и покрај шпекулациите таа тврди дека нејзината ќерка не била посвоена.
Во големото интервју за британскиот Вог, манекенката отворено проговорила за новороденчето и на тој начин ги разрешила сите сомнежи:
– Не е посвоена. Тоа е мое дете – вели манекенката, која одбива да зборува за таткото на девојчето, но истакнала дека мајчинството е најубавото нешто што и се случило.
Веста дека станува мајка ги изненади не само нејзините обожаватели, туку и нејзините блиски, со оглед на тоа што ништо не се знаело до раѓањето на бебето.
-Можам да набројам на прсти од едната рака луѓе кои знаеја дека чекам дете – вели Наоми, која проговорила и за плановите за кариера.

View this post on Instagram

A post shared by The Gworls Are Fighting (@thegworlsarefightingg)


Фото: Принтскрин/Instagram


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Вечерва во Театар Комедија игра претставата „Пар распар“

Во Театар Комедија, вечерва со почеток во 20:00 часот ќе може да ја погледнете театарската …