Tag Archives: интервју

(ВИДЕО) ИСКРЕНО – БРЕД ПИТ ТВРДИ ОВА СЕ НАЈЖЕШКИТЕ МАЖИ ВО ИСТОРИЈАТА: Тие се миленици на жените, а актерот ја открил и ТАЈНАТА НА ДОБРИОТ ИЗГЛЕД!

Познатиот холивудски актер Бред Пит неодамна даде големо интервју за „Vogue”“, а во фокусот на разговорот бил неговиот нов бренд за нега на машка кожа „Le Domaine Skincare“. За време на интервјуто тој се осврнал на самата машка нега и начинот на кој машкиот свет треба да се грижи за …

Повеќе »

(ФОТО) ПРЕДИЗВИКАЛЕ РАЗДОР – На принцот Хари и Меган Маркл, пред погребот, им наредиле да се извинат за интервјуто со Опра

Принцот Хари и Меган Маркл добиле инструкции да го решат несогласувањето со принцот Вилијам и Кејт Мидлтон предизвикано од нивното интервју со Опра. Сега на парот му било кажано да се извини за интервјуто и да ги „признаат своите мотиви“ за интервјуто пред погребот на кралицата вчера. View this post …

Повеќе »

(ВИДЕО) СНИМКАТА СТАНА ВИРАЛНА – ШОК СЦЕНА ВО ПРОГРАМА ВО ЖИВО! ТУРИСТ РАКАЖУВА КАКО УЖИВА ВО ОДМОР А ЗАД НЕГО… Камерите снимиле се, објавено е и на ТВ

Крадец е снимен како краде на плажа во Барселона додека гостинот на одмор давал изјава за една шпанска телевизија во која зборувал за одличната храна и убавото време. Крадецот се појавил додека туристот кажувал „Ја сакам Барселона“, пренесува Miror. Тој продолжил да зборува за телевизијата без прекин откако мажот се …

Повеќе »

(ФОТО) Потресната исповед на ѕвездата од филмот „Американска пита“: „Бев само тело“ 

Актерката била силувана неколку пати… Актерката Мена Сувари се прослави со улогите во „Американска пита“ и „Американска убавица“. Во интервјуто кое го дала за „The Guardian“ ја отворила душата и зборувала за минатото кое се уште ја боли. Неколку пати била силувана. Првпат тоа и се случило кога била само …

Повеќе »

(ВИДЕО) Отворено со Sound Impulse:„Горди сме и посебна чест ќе ни биде настапот на Дојран Рок фест 2022!“

Кога од млади музичари ќе слушнете дека две години работеле на албумот, дека се’ преживувале и ставиле на петте линии не можете да бидете рамнодушни…Токму такви се „Sound Impulse“, бенд кој својот албум премиерно, во живо, ќе го промовира токму на „Дојран Рок фест 2022“ за кој велат дека е …

Повеќе »

(ФОТО) НА СВЕТОТ НЕ МОЖЕ ДА МУ СЕ ПОГОДИ – ПРОГОВОРИЛА МЕГАН МАРКЛ: Поради тоа што сега го кажа, БРУТАЛНО е критикувана! Сите мислат дека го има ОВОЈ скриен мотив!

Сопругата на принцот Хари и војвотката од Сасекс, Меган Маркл, за магазинот „Вог“ ја коментирала одлуката на Врховниот суд на САД да ја поништи пресудата од 1973. година, со која се легализирал абортусот во целата земја и што овозможил абортус во сојузните држави. Таа истакнала дека е подготвена да им …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) МНОГУМИНА СЕ ПОТРЕСЕНИ – ПРИНЦОТ ХАРИ И МЕГАН МАРКЛ ПОДГОТВУВААТ НОВ УДАР ЗА КРАЛСКОТО СЕМЕЈСТВО?! Ова што го направија сега предизвика лавина! Еве за што се работи!

Со новиот потег, принцот Хари и Меган Маркл поттикнаа шпекулации за уште едно интервју со легендарната Опра Винфри. Избеганата кралска двојка викендов ја посетил водителката во нејзината вила во Монтесито, а кога стигнале таму биле фатени од папараците. На ексклузивните фотографии кои ги објави DailyMail, Хари го вози автомобилот, Меган …

Повеќе »

(ВИДЕО) Амбер Херд: „Најлошо е кога некој зборува за сексуален напад и не му се верува!“

Вчера беше објавено целосното интервју на Амбер Херд со Савана Гатри за NBC News Dateline. Амбер во интервјуто изјавила дека е застрашувачко што адвокатскиот тим на Деп ја испрашувал за нејзините обвинувања против актерот за сексуален напад. „Најлошото и најстрашното нешто за секој што зборува за сексуално насилство е да …

Повеќе »

(ВИДЕО) Искрено со Трифун Костовски: За новиот имиџ заради кој се чувствува млад, времето кога мајка му го облекувала како женско, Кометал пред да стане Европски шампион, кому и зошто помагал кога требале донации, за децата и бракот…

 „Горд татко сум на три деца. Кога беа мали, јас многу работев и ми е жал што немав време да им посветам внимание. Тие менуваа школи, патуваа. Жал ми е што некогаш морав нивната љубов да ја купувам со скапи подароци. Ако ме прашуваш во кое дете се гледам, ќе …

Повеќе »