(ФОТО) Прв пат во јавност: Една од најубавите жени го покажала новиот дечко

Откако со месеци се обидувале да ја скријат својата романса, глумците Скарлет Јохансон и Колин Јост прв пат се појавил во јавност.
Скарлет Јохансон (33) и Колин Јост се појавиле на еден настан оргнизиран во Американскиот музеј на природна историја во Њујорк.
Иако по црвениот тепих не прошетале рака под рака (или рака за рака), тие сепак се фотографирале заедно и ги потврдиле пишувањата на медиумите дека меѓу нив има повеќе од пријателство.
Ѕвездата на филмот „Изгубени во преводот“ изгледала занесно во црвен фустан од сатен кој ги нагласил нејзините атрибути, додека нејзиниот придружник блеснал во едноставен смокинг.
За овој пар медиумите почнале да пишуват уште во мај, кога биле забележани дека се бакнуваат на една забава.

‼️Это официально! ❤️Скарлетт Йоханссон и ее новый бойфренд Колин Жост впервые вместе вышли в свет на вчерашнем гала-вечере в Американском музее естественной истории в Нью-Йорке.🤗 Пара подтвердила свой роман! На вечеринке они не отходили друг от друга, позируя для фотографов. Напомню, впервые о романе 32-летней актрисы и 35-летнего сценариста телешоу Saturday Night Live заговорили после того, как парочку застали за поцелуями на одной из вечеринок SNL. Нравится пара?😉 ____ ‼️It's official! ❤️ Scarlett Johansson and her new boyfriend Colin Jost first appeared together at yesterday's gala night at the American Museum of Natural History in New York. The couple confirmed their romance! At the party, they did not depart from each other, posing for photographers. Let me remind you, for the first time about the novel of the 32-year-old actress and 35-year-old screenwriter TV show Saturday Night Live began to speak after a couple were caught for kisses at one of the parties SNL. Like a couple?😉 ____ __ Подписывайтесь на новый канал Telegram, ссылка в шапке профиля.🌟Больше новостей, фото и видео ___ @people__stars __ #gossip #gossips #новостизвезд #новости #celebritynews #fashion #glamour #сплетни#голливуд #hollywoodstar #starlife #bestoftheday #hotnews #model#celebs #celebrity #celebritystyle #шоубиз #шоубизнес #paparazzi #celebritystylist #happyfamily #famous #richlife #superstar #fitmama #селебрити #знаменитости#яжемать #scarlettjohansson


A post shared by ⭐️HOLLYWOOD/НОВОСТИ ЗВЕЗД⭐️ (@people__stars) on


Додека глумецот се’ уште не впловувал во брачните води, Скарлет зад себе има два брака. Во 2010. година се развела од Рајан Рејнолдс, за да три години подоцна се омажи за францускиот новинар Ромен Доријак. Нивната врска траела се’ до пролетта оваа година.

Нејзиниот нов избраник,32. годишниот Колин, дипломирал на Харвард, добитник е на престижната театарска награда Тони и се смета за многу посакуван маж, и многумина велат дека Скарлет овојпат имала многу среќа.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

SoundEdge објавија две нови песни

Музиката што долго време лебдеше во воздухот на SoundEdge студиото, што излегуваше и влегуваше од …