Tag Archives: Скарлет Јохансон

(ФОТО) Врзување, гризење, бичување: Бизарни секс фетиши на познатите – за кои отворено зборуваат!

Сексуалната револуција во забавната индустрија одамна помина. Денес, големите холивудски sвезди не ги кријат своите најинтимни и најбизарни фетиши, туку отворено зборуваат за нив и ги користат за пополнување на новинарските колумни. Пејачот Рики Мартин изјавил дека сака да уринира над неговиот сопруг, Лејди Гага обожава кога ќе ја „грицкаат“, …

Повеќе »

(ФОТО) Познатата глумица се претворила во вистинска домаќинка: Никој не би ја препознал!

Пандемијата на коронавирусите ги запре холивудските филмски продукции, а многу познати актери од топлината на нивниот луксузен дом чекаат крај на кризата со корона и некои подобри времиња за да се вратат на снимањето филмови и серии. Една од најубавите и најбарани актерки во светот, Скарлет Јохансон (35) го чека …

Повеќе »

(ФОТО) ОСКАР 2020 – Труднички стомак, шок деколтеа и стајлинзи: За нив најмногу се говори после Оскарот!

На црвениот тепих на 92. доделување на Оскарите прошетале голем број познати личности додека за поедини од нив сега и тоа како се говори. Антонио Бандерас сите ги оставил без текст појавувајќи се во елегантно издание, додека нашироко се говори колку добро изгледа во 60. тта година. Бандерас беше номиниран …

Повеќе »

(ФОТО) 4. дами доминирале на SAG наградите: Кој би рекол дека ги имаат тие години?

Синоќа се доделени SAG наградите каде се собрале најголемите имиња на Холивуд. View this post on Instagram Oh okkkkkk, @jenniferaniston. 🔥🔥🔥 See all the stars arriving to the 2020 #SAGawards at the link in bio. ✨ (📸: Shutterstock) A post shared by Us Weekly (@usweekly) on Jan 19, 2020 at …

Повеќе »

(ФОТО) БЕЗ КОНКУРЕНЦИЈА НА ВРВОТ НА СПИСОКОТ: Таа е најубавата жена за 2019. година

Нејзиниот природен изглед е она што плени… По избор на читателите на еден портал, Марго Роби беше прогласен за најубава жена на светот во 2019 година. Таа ја воодушеви публиката во неколку филмски продукции како „Волкот на Вол Стрит“ и „Беше еднаш во Холивуд“. Оттогаш, целиот свет полуде за неа. …

Повеќе »

(ФОТО) 21. најубави жени на 21. век: Совршен спој на убавина, харизма и женственост!

Овие жени се толку убави што понекогаш не можеме доволно да им се нагледаме на екранот или на фотографиите. Бие сме сигурни дека без оглед на тоа како луѓето ќе се менуваат во иднина, дека никогаш нема да престанеме да се восхитуваме на нивниот гламур и женственост. Денес ви нудиме …

Повеќе »

(ФОТО) Формула за убавина: Пресметајте дали вашето тело е совршено и колку

Скарлет Јохансон ја победила Ким Кардашијан бидејќи нејзините пропорции се наблиску до така наречениот сооднос кој кај своите убавици го ценеле и старите Грци.Пресметајте колку сте вие совршени! Истражувачите на „Блумел“ ги измериле телата на славните жени, а познатата глумица Скарлет Јохансон има, велат, пропорции кои се најблиску до оние …

Повеќе »

(ФОТО Галерија) Скарлет Јохансон: Палто кое не дозволува ниту секунда невнимание при движењето!

И’ додека многумина со нетрпение го очекуваат почетокот на редовната дистрибуција на филмот „Avengers: Endgame”, неколкумина британски фанови веќе добиле можност да го погледнат во друштво на своите омилени суперхерои… Скарлет Јохансон, Пол Рад и Крис Хемсворт допатувале во Лондон на посебно прикажување на долгоочекуваниот блокбастер кој студиото Марвел го …

Повеќе »

ФОРБС објави: Скарлет Јохансон е најплатената актерка во светот

Американската актерка Скарлет Јохансон е најплатената актерка во светот, според списанието „Форбс“. Во изминатата година, 33.годишната ѕвезда заработила 40,5 милиони долари. Поголемиот дел од парите доаѓаат од учество во „Одмаздниците“.На второ место на листата е Ангелина Џоли со 28. милиони долари, следена од Џенифер Анистон со 19,5. милиони долари. Понатаму …

Повеќе »