(ФОТО) Не очекувала вакви реакции: Поради овие фотки од плажа пејачката ја исмејале

Пејачката Лејди Гага повторно успеала да предизвика бурни реакции во јавноста. Овојпат станува збор за необичниот моден стил кој во најмала рака е – впечатлив.
Американската ѕвезда Лејди Гага останува верна на својот ексцентричен моден стил кој овојпат го покажала на плажа во Мајами.
Таа искористила сончев ден за излежување на плажа кога направила неколку фотографии кои веднаш ги објавила на Инстаграм.


Гага позирала во сребрено танга бикини преку кој облекла прозирна наметка, а посебен впечаток на се’ оставиле високите штикли.

Call me Princess Peach 🍑 #ladygaga #JoanneWorldTourMiami


A post shared by Lady Gaga (@ladygaga) on

За разлика од многу жени кои на плажа одат исклучиво со влечки, пејачката повеќе преферира елеганција и не сака да отстапи од својот ситл.
Коментарите на нејзините фанови се поделени. Оние најверните сметаат дека тоа е уште едно блескаво издание, додека повеќето сметаат дека Гага претерува, и дека тука нема ништо привлечно и убаво.

#joanneworldtour #ladygaga

A post shared by Lady Gaga (@ladygaga) on

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

SoundEdge објавија две нови песни

Музиката што долго време лебдеше во воздухот на SoundEdge студиото, што излегуваше и влегуваше од …