Tag Archives: јавно

(ФОТО) Само еден месец после веста дека се разведува глумицата јавно се бакнува со помлад маж!

Актерката Меган Фокс сега официјално ги потврди гласините дека се забавува со помлад маж. View this post on Instagram MGK and Megan Fox are dating?👀🔥 . . #machinegunkelly #machinegunkellyczech #mgk #mgkczech #colsonbaker #hoteldiablo #hoteldiablotour #tattooedguys #followme #colsonbakerfans #est19xx #est4life #estfam #teammgk #kells #mgkfans #mgkfan #ticketstomydownfall #meganfox #bloodyvalentine A post shared …

Повеќе »

И КОГА НЕ ИГРА ШОКИРА: Тенисерот кој бил во врска со колешка: „Секоја недела спијам со обожавателките!“

НИК КИРГИОС ги шокирал фановите за време на Fortnite стримот во кој открил дека редовно спие со обожавателките, кога е слободен. Тенисерот, која неодамна прекина со руската тенисерка Ана Калинскаја, а исто така беше во врска со хрватската тенисерка Ајла Томљановиќ, која му прости за „авантурите“ со други жени, одговорил …

Повеќе »

Пејачката признала дека била силувана а сега порачува:„Проговорете, тоа ослободува!“

Иако сè уште постои стигма во однос на преживеаните од сексуални напади, од пред три години, со движењето #MeToo, сè повеќе жени и мажи се чувствуваат доволно оснажени за да зборуваат за лошите искуства. Се чини дека, и покрај постојните предрасуди, социјалната клима е поповолно да се зборува за овие …

Повеќе »

(ФОТО) ШОКИРАЛА – РУСКА ВОДИТЕЛКА ВО ЖИВО ПРИЗНАЛА ДЕКА СИ ГО ПРОДАВАЛА ТЕЛОТО: Дана признала дека сега две и пол години живее без тоа!

Дана Борисова (43) го привлекла вниманието на јавноста, откако неодамна се појавила на едно шоу и открила дека немала секс повеќе од две и пол години, затоа што, како што вели, и се згадил откако го продавала своето тело за пари. Таа во емисијата разговарала со водителката на различни теми, …

Повеќе »

(ФОТО) ИРИНА ШАЈК БЛЕСКА – ГО ПРЕБОЛЕЛА ХОЛИВУДСКИОТ ШАРМЕР: Сега е во врска со еден познат Италијанец!

Ирина Шајк, една од најубавите жени во светот, не тагувала долго откако се раздели со актерот Бредли Купер, а новите фотографии на кои блеска го потврдуваат тоа. Само пет месеци откако се раздели од холивудскиот шармер, Ирина е „фатена“ со нов маж на една прослава по наградите за најдобри иноватори …

Повеќе »

(ФОТО) ОМИЛЕНИОТ ГЛУМЕЦ СЕ ВЉУБИЛ: После БРОЈНИТЕ ЖИВОТНИ ПРОБЛЕМИ нашол НОВА ЉУБОВ!

Се чини дека еден од најомилените актери се заљубил. Познатата холивудска ѕвезда Кијана Ривс очигледно најде нова љубов. Иако животот беше суров кон Ривс, се чини дека среќата конечно го натера да се насмевна. По многу животни трагедии кои го погодија актерот, како што е смртта на неговата девојка Џенифер …

Повеќе »

(ФОТО) Наместо со фотки од теренот Кристиано Роналдо се фали со слики со Георгина

Додека цела Италија го чека Кристијано Роналдо да го постигне првиот официјален гол во дресот на Јувентус, познатиот фудбалер ужива на јахта со неговата свршеница Георгина Родригез. Георгина на Инстаграм споделила момент на нежност со португалската ѕвезда. “Колку е убаво да се почувствува топла прегратка додека телото ти е ладно”, …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Криси Тајген „дои“ близнаци по желба на ќерката: Многу осуди на сметка на младата мајка!

Манекенката Криси Тиген често отворено зборува за тоа колку многу го поддржува јавното доење, а овој пат таа поддршка ја докажа и со фотографија. “Should I post the one where his head looks unsupported but my face looks good and Luna is over it, the one where his head is …

Повеќе »

(ФОТО) Доналд Трамп со светот поделил колку ја сака својата Меланија:„Ти си моја карпа!“

Бракот на Доналд и Меланија Трамп веќе извесно време е главна тема на таблоидите, особено поради недамнешното признание на Сторми Даниелс дека претседателот на Америка имал афера со неа во време кога Меланија била бремена со нивниот син Барон. Сите сме запознаени со неговите изјави кои секојдневно „креваат прашина“, но …

Повеќе »