Tag Archives: дечко

(ВИДЕО) „ДОДЕКА СЕ ПОРОДУВАВ ме изневеруваше со мајка ми“: Шокантна исповед на тиктокерка, еве како ОТКРИЛА!

По два-три дена, таа и нејзиниот син биле пуштени од болница Британката Алис Харисон (21) ги шокирала своите придружници велејќи дека пред три години, нејзиното поранешно момче Рајан, со кого поминала седум години, ја изневерил, додека го раѓала своето прво дете во болница, со нејзината мајка. – Почетокот на мојата …

Повеќе »

Дечкото ја условил девојката со 11. БИЗАРНИ ПРАВИЛА: Фустанот мора да го избереме мајка ми или јас; не ја исклучувајте локацијата на телефонот …

Љубовните експерти често предупредуваат на таканаречените „токсични љубовни врски“ во кои едниот партнер треба да биде доминантен над другиот. За жал, таквите врски стануваат се’ почести меѓу тинејџерите кои често не знаат како да излезат од врска без последици. На интернет се појави список на „правила на однесување“, што предизвика …

Повеќе »

(ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО) ДЕВОЈКА (17) ВО ЖИВО ГО ПРЕНЕСУВАЛА СВОЕТО САМОУБИСТВО: Морбидна трагедија во Русија!

Седумнаесетгодишна ученичка од Зеленоград извршила самоубиство. Според ТВ РЕН, лекарите кои пристигнале на местото на настанот го нашле девојчето живо, но таа починала во болница. На својата страница на социјалната мрежа, девојката неколку пати објавила планови за самоубиство, а непосредно пред инцидентот, ги прекинала врските со своите познаници. Според информациите …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) СЕ’ ЗА ЉУБОВ: Момче се преправило во својата девојка за да го полага испитот наместо неа!

Еден млад Африканец неодамна бил уапсен откако се маскирал во девојката, се претстави како негова девојка и наместо неа се обидел да го положи матурскиот испит. Хадим Мбуп (22), студент од Сенегал, три дена успешно ја мамел комисијата во испитниот центар за запишување на факултетот. Мбупу носел перика, делумно покриена …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Објавена последната снимка од девојчето (3) кое во Англија го убиле мајка и и’ нејзиниот дечко

СУДОТ во Бирмингем ги прогласи Никол Прист (23) и нејзиниот една година помлад поранешен дечко Калум Редферн за виновни за убиството на Кејли-Џејд, тригодишната ќерка на Никол Прист. Британските медиуми објавија и снимка направена на 8. август 2020 .година, само неколку часа пред убиството, на која се гледа како девојчето …

Повеќе »

(ВИДЕО) Дечкото и сликал како подготвува вечера а таа поради детал на фотката сфатила дека ја мами!

Кајла Пает, корисничка на ТикТок, објавила видео на таа платформа и објаснила како забележала дека нејзиното момче се гледа со друга девојка. Имено, тој и пратил фотографија на која готви вечера. Отпрвин немало ништо сомнително за неа, но кога внимателно ја погледнала фотографијата што и ја испратил, забележа дека има …

Повеќе »

(ВИДЕО) Дечко во алкохолизирана состојба им бегал на полицајци – Ова морате да го видите!

VortVideos објави видео на алкохолизиран млад човек како бега од двајца полицајци, на нивниот канал на YouTube. Офицерите не се ни потрудиле веднаш да го фатат. На снимките не се гледа дали човекот бил фатен на крајот, но судејќи според овој дел од настанот, тој веројатно не успеал да избега. …

Повеќе »

(ВИДЕО) Татко поставил камера во собата на ќерка му за да види што прави со дечкото: Иако доживеал ШОК шпионирањето се исплатело!

Игнасио Гарсија од Калифорнија имал тешка 2020 година. Не само поради епидемијата на коронавирус и карантин, туку и затоа што неговата седумнаесетгодишна ќерка Сирена започнала да ги носи момчињата дома. Поради тоа, тој поставил камера во нејзината соба, а кога погледнал во снимките, не можел да поверува дека таа навистина …

Повеќе »

(ФОТО) ПРЕДАВСТВО ВО ВРЕМЕ НА ЗАКЛУЧУВАЊЕ ОД КОРОНА ВИРУС – Додека била во породилиште дечкото побегнал со нејзината мајка

Новопечената мајка Џес Елдриџ се вратила од болницата со своето бебе и открила дека нејзиното момче побегнало заедно со нејзината мајка. Џес (24) била предадена од партнерот Рајан Шелтон (29). Додека била бремена, тие, во заклучувањето, живееле заедно со нејзината мајка Џорџина и нејзиниот сопруг Ерик. Бидејќи голем број епидемиолошки …

Повеќе »