(ФОТО) Видовитост: Во петок во 11.45 часот прогнозирал дека на Евровизија ќе победи Холандија!

„Победник на Евровизија за 2019., Холандија…Ова ви го кажувам еден ден порано за да нема забуни оти сум единствен пророк во светот што до сега точно погодил. Сега е петок, 17. мај.2019. година,11.45 часот) напишал на својот профил на Фејсбук Иван Исцелител…


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Отворен е конкурсот „После дождот“ во чест на јубилејот 30 години од македонскиот и светски класик „Пред дождот“

Ако си млад филмаџија, музичар, графичар, ликовен уметник…поканет (а) си да учествуваш на конкурсот „После …