Tag Archives: меланија трамп

(ВИДЕО) „Меланија, многу ми е жал што спиев со твојот сопруг!“

„Едвај чекав да излезам. Да правите нешто лошо е едно, но тоа лошо да го правите во нечија куќа, во нечиј кревет…“, рекла Карен МекДугал (47) која Трамп ја довел во својот стан во кој живеел со Меланија… Карен МекДугал (47), бивша зајачица на Плејбој, тврди дека била љубовница на …

Повеќе »

(ФОТО) Фустан поради кој никој не можел да го тргне погледот од Меланија Трамп: Вистински погодок на првата дама!

Првата дама на Америка, Меланија Трамп, го пленела вниманието како домаќинка на средбата со ирскиот премиер Лео Вараткар. Во пресрет на големиот ирски празник, Ден на Светиот Патрик, почитуваниот гостин, ирскиот премиер Лео Варатак, во Белата куќа, Меланија Трамп, го дочекала во смарагднозелен фустан без ракави и со леопард дезен. …

Повеќе »

(ФОТО) Се чека реакција на Меланија: Порно глумицата сака да ги врати парите и да раскаже се’ за аферата

Едвај преминала преку досегашните скандали, но во јавност на својот сопруг Доналд Трамп не пропуштила да му даде до знаење дека нема да го толерира неговото однесување. Но, сега, се’ би можело дополнително да се искомпликува бидејќи Сторми Даниелс сака да ги врати парите кои ги добила за молчењето и …

Повеќе »

(ВИДЕО) Сите ја осудиле оваа постапка: Најновите снимки на Меланија и Доналд Трамп ја налутиле планетата

Доналд Трамп повторно се нашол на удар на светската јавност, а причина е непочитување на сопругата Меланија Трамп… Неодамна американскиот претседател Доналд Трамп со семејството минал викенд на Флорида, а при враќањето на аеродромот ги дочекале фоторепортери кои забележале фотографии при влегувањето во авионот. Доналд, неговиот 11. годишен син Барон …

Повеќе »

(ФОТО) Меланија Трамп прегрнувала и тешела расплакана мајка: Трагедијата ја погодила директно во срце!

„Ви благодарам што имате сили да се борите среде својата најголема тага“ и кажала првата дама на „скршената“ мајка. Првата дама на Америка, Меланија Трамп вчера во Белата куќа го отворила Самитот на борба против опиоиди, и тоа прочитувајќи писмо на ожалостената мајка, Бети Хендерсон, која го загубила синот кој …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Меланија Трамп конечно проговорила: Пленела во белиот фустан!

Првата дама, Меланија Трамп после неколку месеци одлучила да и се обрати на јавноста. А, имала и добра причина. Имено, првата дама им дала поддршка на младите кои направиле движење кое се бави со контрола на оружјето во Америка… Во нејзиното прво јавно обраќање, после неколку месеци, најмногу поради откривање …

Повеќе »

(ФОТО) Стручњак за секс открива што се случува со Меланија Трамп: Статист во реалното шоу на својот сопруг!?

Американските први парови одамна им се интересни на медиумите, но тешко дека било кој пар бил под лупата на јавноста како што е овој – на актуелниот претседател Доналд Трамп и сопругата Меланија.Некои сеуште се сеќаваат на блискоста со која зрачеле Џорџ и Лора Буш,или Барак и Мишел Обама. Дури …

Повеќе »

(ВИДЕО) Еве како се однесува Меланија со Трамп после аферата со „зајачицата на Плејбој“

Иако овие денови „излетала“ приказната дека Доналд Трамп пред 12. години ја измамил сопругата со зајачицата на Плејбој, Керин МекДугал, откако со недели се шушкало за аферата со порноглумицата Сторми Даниелс, тие двајца заедно отишле на Флорида, да ги посетат жртвите на масакрот. Цело време помеѓу нив немало контакт. Меланија …

Повеќе »

(ФОТО) Меланија повторно воодушевила со комбинацијата за средба со ветераните!

Меланија не престанува да докажува дека е една од најубавите американски дами. Најомилената членка на семејството Трамп и неприкосновена икона на стилот, Меланија Трамп, неодамна ги угостила американските воени ветерани во Источната соба на Белата куќа по повод прославата на афро-американската историја. Првата дама на Америка гостите ги дочекала како …

Повеќе »