(ВИДЕО+ФОТО) ПОГЛЕДИ И ПРЕГРАТКИ ЗА КОИ ГОВОРИ СВЕТОТ: На САГ наградите се сретнале Бред Пит и Џенифер Анистот – сите се убедени дека сеуште се сакаат а еве и зошто!

Поранешните сопружници Бред Пит и Џенифер Анистон беа сликани заедно на доделувањето на наградите на американското здружение на филмски актери SAG (Screen Actors Guild), а заради нивните погледи и прегратките, тие поттикнаа приказни дека сè уште имаат емоции.
Очигледно беше дека Бред Пит и неговата поранешна сопруга уживаа во повторното средство исполнета со емоции зад сцената на шоуто за награди во Лос Анџелес, а сè друго беше снимено зад камера.
Поточно, камерите ги фатија додека си честитаа еден на други за освоените награди, а таа од срце се смееше на неговите шеги.


Поточно, шегувајќи се дека е сам, исто како и Џенифер, тој реколна неговиот Тиндер ќе додаде фотографија со наградата.


Сепак, кога ја виде Џенифер во елегантен бел фустан, тој мораше да и ’даде комплимент.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

МАКЕДОНЕЦОТ ВИКТОР НАСТЕСКИ ОСТАНА БЕЗ РАБОТА НА БРОДСКА КОМПАНИЈА ПОРАДИ ПАСОШОТ!

Штетите од хаосот со личните исправи на македонските државјани, предизвикани од предавството на марионетската влада …