(ВИДЕО+ФОТО) Не можела да најде работа поради облините, а денес манекенката мами воздишки каде и да се појави

Манекенката Нина Агдал неодамна била фотографирана на плажа во Мајами, каде уживала во друштво на своето момче – познатиот јутјубер, Логан Пол.
Оваа позната убавица позната по тоа што има направено бројни едиторијали за Cosmopolitan, Vogue, CR fashion, Sports Illustrated Swimsuit Issue сега паузира од своите обврски, но сепак е активна на мрежите каде споделува атрактивни кадри и фотографии.
Нина во неодамнешното видео откри малку од атмосферата од сè уште неоткриеното снимање каде самоуверено позира во портокалово бикини.

View this post on Instagram

A post shared by Nina Agdal (@ninaagdal)


„Изгледаш совршено“, „Леле каква убавина“, и напишале.
Нејзината совршена фигура и извајани стомачни мускули се должат на интензивните тренинзи, таа изјави дека обожава да тренира бокс. Нина, исто така, отворено проговори за проблемите со кои се соочувала во модната индустрија, посочувајќи дека не можела да најде работа бидејќи не припаѓа на класичните слаби жени, како и тоа што нејзините фотографии често биле фотошопирани.


View this post on Instagram

A post shared by Nina Agdal (@ninaagdal)


Фото: Принтскрин/Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Денеска се празнуваат Светите Дванаесет маченици што пострадаа во времето на Диоклецијан

Првиот од нив, Памфил, презвитер на Црквата во Кесарија Палестинска, човек учен и благочестив, го …