(ВИДЕО+ФОТО) Не би била таа ако повторно не направи нешто ново и оригинално: Џенифер Лопез на Супер Бол во секси и акробатско издание!

Настапот на Џенифер Лопез и Шакира на Супер бол беше очекуван со нетрпение.И’, тие воопшто не разочарале туку воодушевиле…

Нема да должиме и да опишуваме што тоа правела Џеј Ло туку ќе ве оставиме да уживате во снимките…
 

Алекс Родригез бил многу горд на настапот на својата свршеница…

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Сеќавање: две години без нашиот истакнат поет, преведувач и професор Драги Михајловски

Драги Михајловски е роден на 16 октомври 1951 година во Битола, каде го поминал и …