(ВИДЕО) Реакцијата на таткото кога го дознал полот на бебето што сите ГО ОСУДИЛЕ: Сопругата сепак го оправдала неговиот потег!

Многумина сметаат дека неговата реакција била неприфатлива
Откривањето на полот на бебето стана популарно ширум светот, особено снимањето на реакцијата на идните татковци. Една од тие снимки, која стана хит на социјалната мрежа TikTok, е прегледана 27 милиони пати.
Идните родители ги собрале семејството и пријателите на бејзбол теренот, каде што идниот татко удрил во импровизираната топка фрлена од неговата сопруга. Кога од неа излегла сина пудра, станало јасно дека очекуваат син.
Во тој момент сопругата му притрчала, а тој направил нешто што многумина не го очекувале – потрчал во прегратките на другарите кои викале и скокале од радост.

@hannah.j.c16 We’re sooo ready to meet you💙💙 @travisgober ♬ Boy – Lee Brice


Идната мајка која го објавила овој клип се соочила со многу негативни коментари поради реакцијата на нејзиниот партнер. Многумина го сметаа за непримерен и невоспитан, а таа истакнала дека тоа не ја погодило. Како што вели, најважно и е бебето да е живо и здраво.
Што мислите, дали неговиот потег е за осуда?

Фото: Принтскрин/TikTok/jesszautsen/hannah.j.c16


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Нутритивни причини зошто да пиете чоколадно млеко

За децата чоколадното млеко секогаш претставува најголема радост преточена во чаша, нема дете што не …