Tag Archives: коментари

(ФОТО) ДАЛИ Е МОЖНО ДА ГО ПРАВИ ОВА? ПОТПОЛНО ГОЛА! Бритни Спирс како од филмовите за ВОЗРАСНИ: Ја покажала ИНТИМНОСТА и ги налутила обожавателите, а овој ДЕТАЛ особено ги изнервирал СИТЕ!

Бритни Спирс се почесто прикачува разголени слики на популарната социјална мрежа Инстаграм, но последната слика што ја објави привлече големо внимание кај нејзините обожаватели и предизвика загриженост кај нив. Пејачката која има 40. години го покажа своето исончано тело додека позирала целосно гола носејќи само црвен шешир со широк обод. …

Повеќе »

ИЗГЛЕДА КАКО КРОФНА – Фотографија од пекара во Србија ги насмеа интернет корисниците: Како леб со случајна дамка на крем

Фотографија од пекара во Бачка Паланка во Србија ги насмеа корисниците на социјалните мрежи. Имено, корисник на Редит објавил фотографија од купена „крофна“. „Каква крофна е ова? Изгледа како леб со случајна дамка крем”, напишал еден корисник. „Барем да не се скржави со лебот, за пофалба“, додал друг. „Тоа е …

Повеќе »

САМО НЕКОЛКУ ДЕНА ОТКАКО НЕЈЗИНИОТ СОПРУГ ПОЧИНАЛ ОД РАК, ЈА ШОКИРАЛО БИЗАРНОТО БАРАЊЕ НА СВЕКРВАТА: „Изгледа дека само ОВА го сакаат, збунета сум!“

Млада жена се соочила со болната загуба на нејзиниот сопруг кој починал од рак. Само неколку дена по неговата смрт и се јавиле свекорот и свекрвата со многу бизарно барање. Убедени дека нивниот син ќе се излечи, решиле да замрзнат неколку примероци од неговата сперма, за хемотерапијата да не ја …

Повеќе »

(ФОТО) Што не е во ред со оваа ФОТОГРАФИЈА? Палавите девојки го збуниле ИНТЕРНЕТ, луѓето гледаат со неверување

Оваа фотографија предизвика голем интерес на социјалните мрежи На прв поглед, застрашувачката оптичка илузија покажува жени во гума на надувување во облик на бик. Сепак, младата жена во средината изгледа екстремно ниско во споредба со нејзините пријателки, а нејзините стапала не можат да ја допрат земјата. Сликата веќе некое време …

Повеќе »

(ВИДЕО) „ЛИЦЕТО ТИ Е ПРЕКРАСНО, ШТЕТА ЗА ГРАДИТЕ“ Баба ја испокарала внуката внуката, сите ВРЕСКААТ ОД СМЕА на интернет – Што би ти кажала мајка ти?

Една баба ја искарала внуката поради фустанот, а една работа најмногу и привлекло внимание. Јазот помеѓу генерациите никогаш не бил поочигледен како на видеото кое ги запали социјалните мрежи! Бабата Виолет Григ стана хит на интернет бидејќи ја „исплукала“ својата внука, односно нејзиниот избор на облека за свечена пригода. Внуката …

Повеќе »

ШОКИРАНА мајка објавила видео: Дали е ова ПРИСТОЈНО за семеен воден парк?

Видеото за кратко време собрало повеќе од четири милиони прегледи, но Ким, која очигледно била навредена од купачиот на младата дама, не ги добила баш одговорите на кои се надевала… Ким Страм (39) од САД неодамна на својот профил на TikTok објавила видео од воден парк, кое предизвикало лавина коментари. …

Повеќе »

ОПТИЧКА ИЛУЗИЈА ОД ХОТЕЛСКА СОБА ГО ЗАЛУДЕ СВЕТОТ! Сите признаваат дека на сликата гледаат нешто БЕЗОБРАЗНО, коментарите се вжештени!

Оптичката илузија ги полуде луѓето, велат дека гледаат нешто безобразно, жена која задоволува маж, а вие?Оптичката илузија на сликата, која ја затекнал гостин во хотел, го полуде интернетот! Многумина признаваат дека имаат „валкани мисли“ откако прво виделе нешто сосема поинакво од она што всушност е на сликата!Оптичката илузија се наоѓа …

Повеќе »

(ВИДЕО) НАД 5. МИЛИОНИ ПРЕГЛЕДИ – Реакцијата на мајката кога го фатила синот како прави хаос, воодушевила многумина: „Ти се восхитувам!“

Сите деца понекогаш знаат да бидат непослушни и многу родители бурно реагираат кога ќе го видат нередот што го направиле. Меѓутоа, тоа не бил случај со Инди Клинтон. 25-годишната мајка на синот Нави често објавува видеа на TikTok за техниките на воспитување што ги користи. На едно неодамнешно видео, таа …

Повеќе »

(ФОТО) РОНАЛДО ЕКСПЛОДИРАЛ НА ИНСТАГРАМ! Во средината на приказната за ОТКАЗОТ во Јунајтед, тој го направи она што големите ѕвезди НЕ ГО прават

Кристијано Роналдо се бори со коментари и на Инстаграм, наместо да го спушти телефонот.Еден од најдобрите фудбалери на сите времиња, Кристијано Роналдо, се наоѓа во најтешкиот момент во кариерата, бидејќи цело лето се обидува да го напушти Манчестер Јунајтед, но има два проблеми – клубот не сака да го пушти …

Повеќе »