Tag Archives: пол на бебе

(ВИДЕО) Реакцијата на таткото кога го дознал полот на бебето што сите ГО ОСУДИЛЕ: Сопругата сепак го оправдала неговиот потег!

Многумина сметаат дека неговата реакција била неприфатлива Откривањето на полот на бебето стана популарно ширум светот, особено снимањето на реакцијата на идните татковци. Една од тие снимки, која стана хит на социјалната мрежа TikTok, е прегледана 27 милиони пати. Идните родители ги собрале семејството и пријателите на бејзбол теренот, каде …

Повеќе »

(ВИДЕО) Пар за да го откријат полот на бебето ангажирал танчерки на шипка

Забавите за откривање на полот на неродените деца станаа тема на разговор. Луѓето организираат огномети и концерти за семејството и пријателите, а потоа им откриваат дали детето што го очекуваат ќе биде момче или девојче. Но, дали некогаш сте виделе откривање на полот со танц на шипка? Оваа недела, видеото …

Повеќе »

(ВИДЕО) Бремена жена на гробот на својата мајка го открила пол на бебето – народот вели дека им поминале морници

Тиктокерката Ели Пејџ не сакала нејзината мајка да пропушти важен момент, па полот на бебето го открила на нејзиниот гроб. Таа и нејзиниот партнер го посетиле гробот на нејзината мајка и отвориле туба од која во воздухот летале розови конфети, откривајќи дека ќе роди девојче. Ели прво погледнала во гробот …

Повеќе »

(ВИДЕО) Платиле 95.000 долари за да полот на нивното неродено бебе биде објавено на Бурј Калифа

Во моментот кога на највисоката зграда во светот се појавила сината боја и натписот „Тоа е момче“, родителите не можеа да ја сокријат својата еуфорија. Парот инфлуенсери, Анас и Асала Марва платиле неверојатни 95.000 УСД за да полот на нивното неродено бебе се објави на Бурј Калифа. Секако, тие снимиле …

Повеќе »