Tag Archives: тикток

(ВИДЕО) На младоженец среде венчавка му покажале ЕКСПЛИЦИТНИ СЛИКИ од невестата!

ТИКТОКЕРКАТА Бејли Хилтон неодамна на популарната социјална мрежа покажала што му направила на својот сопруг среде нивната свадба. И паднало на памет да ги убеди деверушите да му донесат на сопругот различни фотографии од невестата во експлицитни изданија, а планот го смислила како подарок и најава за тоа што го …

Повеќе »

АКО МОМЧЕТО ВИ ГО КАЖЕ ОВА, ВЕ ИЗМАМУВА! Експерт за врски предупредил на реченица која жените ја слушнале многу пати!

Експерт за врски предупредува дека една реченица може да издаде маж кој ја изневерува својата партнерка! Кори Сколник (33) е експерт за врски кој преку неговите смешни видеа на TikTok ги објаснува машко-женските односи, а сега открил дека една фраза што мажите ја кажуваат треба да „пали сијалица“ кај жените. …

Повеќе »

(ВИДЕО) ПОВЕЌЕ ОД СЕДУМ МИЛИОНИ – Видеото од слатко бебе ги насмеа корисниците на социјалните мрежи: „Таа ќе биде таа несмасна пријателка“

Видео од несмасно бебе кое беше објавено пред неколку дена на социјалната мрежа TikTok насмеа многу корисници и собра повеќе од седум милиони прегледи. Познато е дека бебињата немаат најдобро чувство за околината и дека на нивните вештини треба долго да се работи за да се воспостави контрола и да …

Повеќе »

(ВИДЕО) Погледнете како изгледа стан од 5 квадрати во Париз. Киријата чини 800 евра

ТИКТОКЕРОТ @petarcet97 неодамна објави видео во кое покажа како изгледа станот од 5 м2 во Париз во кој живеел и кој го изнајмувал за 800 евра месечно. Во минијатурниот стан има кревет, а веднаш до него е када, над која има машина за перење на полица. На полиците спроти креветот …

Повеќе »

(ВИДЕО) Жена побарала развод поради нередот: „Работев по 10 часа дневно, тој не мрдна со прст“

ЕДНА ЖЕНА по име Линалис решила да се разведе откако работела речиси непрекинато една недела, за време на која на својот сопруг му дала едноставна задача што тој не успеал да ја заврши. Оваа мајка на пет деца споделила видео на TikTok во кое чисти неуреден дом додека објаснува зошто …

Повеќе »

(ВИДЕО) Додека неговата сопруга имала КОНТРАКЦИИ, тој го правел ОВА во болничката соба: Милиони луѓе го погледнале ова видео и се целосно шокирани од РЕАКЦИЈАТА НА МАЖОТ!

Што се случува кога жената има контракции додека чека да се породи, а нејзиниот сопруг е веднаш до неа? Во ова видео можете да погледнете едно од можните сценарија. Новата мајка Амбер Луиз Тили објави видео на Тикток кое има милиони прегледи, на кое може да се види нејзиниот сопруг …

Повеќе »

Видео со 13 милиони прегледи: Мајка споделила супер трик за смирување на своето бебе

ВИДЕО на кое се гледа како мајка си го смирува расплаканото бебе со едноставен трик, за кратко време стана вирално. Мајката Мелиса го објави клипот на својот профил на TikTok наречен @melissak096, а во него можеме да го видиме нејзиното двомесечно бебе како престанува да плаче откако ја пушта песната …

Повеќе »

(ВИДЕО) 4,3 милиони прегледи: Момче сакало да седне до девојка во празен автобус, видеото стана вирално

На социјалните мрежи се шири снимка од разговор меѓу девојка и момче кое се обидело да седне до неа во празен автобус. Видеото од нивната расправија стана вирален хит откако беше објавено на TikTok каде што е прегледано 4,3 милиони пати, а луѓето ја фалат девојката за начинот на кој …

Повеќе »

(ВИДЕО) КОРИСНИ ТРИКОВИ: За една година заштедила 18 илјади евра

Тиктокерката Лекса, или како што ја нарекуваат на оваа социјална мрежа, „професионалец за штедење пари“, открила три едноставни трикови со кои за 12 месеци го подмирила својот долг од 18.000 евра – всушност за да го стави под контрола импулсното трошење. „Кога станува збор за импулсното трошење, можеме да седиме …

Повеќе »