(ВИДЕО) Масовна тепачка во морето станала хит на Твитер: Ниту ајкулите не би смееле да се мешаат овде!

На социјалните мрежи се појави видео од тепачка во море, а иако не може со сигурност да се утврди каде се случила тепачката, многумина коментираат дека се работи за Паралија.
На снимката се гледа дека жена во црвено бикини најпрвин влегла во конфликт со маж, потоа влетала друга жена во темен костим за капење, а потоа настанал хаос. Двете жени почнале да се караат, а најлошо од се било што до нив имало дете на кое никој повеќе не обрнувал внимание.


И’ покрај тоа што не се знае од каде се капачите, ниту каде е снимено видеото, многумина во коментарите се шегуваат на сметка на оние кои летуваат во Паралија.
„Припадници на рајскиот народ…колоризирано“, „Го одбрани оваа својот ‘шкокљо’…добро за неа“, „Дали сте виделе како жена си го брани мажот“, „Тука ни ајкулите не би смееле да се мешаат“, „Еве зошто не треба да се оди на море со жена“, „Ова ми е морничаво! Го ставија детето во опасност! Додека стоката се тепа, малечката моѓеше да ја одвлечка струјата во длабочините и што потоа“, прашал еден корисник на Твитер.

Фото: Принтскрин/Twitter


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

МАКЕДОНЕЦОТ ВИКТОР НАСТЕСКИ ОСТАНА БЕЗ РАБОТА НА БРОДСКА КОМПАНИЈА ПОРАДИ ПАСОШОТ!

Штетите од хаосот со личните исправи на македонските државјани, предизвикани од предавството на марионетската влада …