(ВИДЕО) Јелена Ѓоковиќ потсетила на старинскиот начин на виткање коса – едноставно а ефектно со само неколку крпчиња!

„Убава си“, „Леле, добар трик“, „Природна убавина“, „Ви благодарам што не потсетивте на ова“, „Убава, обична, нежна“, „Секогаш носете локни“, се неколку од коментарите на видеото на Јелена
Јелена Ѓоковиќ се забавувала на свој начин, додека нејзиниот сопруг, најдобриот тенисер на светот, Новак Ѓоковиќ, го победил Рикардас Беранкис, 30-годишен Литванец.
Имено, убавата сопруга на Ноле им покажала на жените како да прават природни локни, но не со многу напор и потполно бесплатно, само со малечки ленти или крпчиња што обично многу жени ги добиваат кога кинат стара бела маичка.


View this post on Instagram

Next time somebody says “aww doggies are silly and cute” I’ll show them this video! genius!!! 😍


A post shared by Jelena Djokovic (@jelenadjokovicndf) on


„Убава си“, „Леле, добар трик“, „Природна убавина“, „Ви благодарам што не потсетивте на ова“, „Убава, обична, нежна“, „Секогаш носете локни“, се неколку од коментарите на видеото на Јелена.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Мила Србиноска гордо го вее македонското знаме на Европското првенство во хип хоп по освоениот бронзен медал

Вчера (23.06.2024) започна Европското првенство во хип хоп во Жнин, Полска – „HIP HOP BATTLE …