(ВИДЕО) Генијално – Кученцата не се само слатки – туку и умни!

Често за домашните миленици се вели дека се слатки и смешни, но ова видео покажува нешто друго…
Во летните горештини и на домашните миленици им треба разладување…
Погледнете како ова слатко кутре си обезбедило да се разлади…


View this post on Instagram

🤦‍♀️🤣🎼


A post shared by Jelena Djokovic (@jelenadjokovicndf) on


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Откриена е годишната заработувачка на принцот Вилијам по преземањето на новата титула

Принцот Вилијам добил неверојатни 23,6 милиони фунти приход од неговиот имот во Војводството Корнвол во …