Tag Archives: крпчиња

(ВИДЕО) Јелена Ѓоковиќ потсетила на старинскиот начин на виткање коса – едноставно а ефектно со само неколку крпчиња!

„Убава си“, „Леле, добар трик“, „Природна убавина“, „Ви благодарам што не потсетивте на ова“, „Убава, обична, нежна“, „Секогаш носете локни“, се неколку од коментарите на видеото на Јелена Јелена Ѓоковиќ се забавувала на свој начин, додека нејзиниот сопруг, најдобриот тенисер на светот, Новак Ѓоковиќ, го победил Рикардас Беранкис, 30-годишен Литванец. …

Повеќе »