(ВИДЕО+ФОТО) Мајка или измачувачка:Ги чувала децата во валкани кафези, а кога ги пронашле најмалечките испуштале звуци како змии

Малиста Нес – Хопкинс од Вирџинија, мајка на пет деца е обвинета дека, наводно, ги чувала своите деца во кафези.
Против 38.годишната Малиста поднесено е обвинение дека ги злоставувала и занемарувала своите деца, а две од нив, на возраст од 2. и 3. години, ги држела затворени во кафези, кои се отворале исклучиво од надворешна страна.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Премиера на детскиот филм „Луси гангстерката“

Денес, со почеток во 16:00 часот во Центарот за култура „Кочо Рацин“ во Кичево премиерно …