(ВИДЕО) ДОСТОЈНA ЗА ПОЧИТ – ИМ ПЕЕЛА НА ЖЕНИТЕ ЗА 8. МАРТ! Од бината паднала меѓу ПУБЛИКАТА, ја повредила ногата, а она што потоа го направила ЈА КРЕНАЛА ПУБЛИКАТА НА НОЗЕ!

Руската пејачка Анастасија Вишневска (30) случајно паднала меѓу публиката кога на сцената ја извела својата песна за Денот на жената.
Пејачката на Меѓународниот концерт за денот на жената паднала од 10 метри високата сцена, случајно се лизнала и се здобила со повреди.
Видеото го прикажува драматичниот момент кога Анастасија Вишневска случајно паднала меѓу публиката. Како вистински професионалец, таа продолжила да пее и покрај тоа што лежела со повреда на ногата, што многумина го коментирале како потег на една храбра личност.


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

МАКЕДОНЕЦОТ ВИКТОР НАСТЕСКИ ОСТАНА БЕЗ РАБОТА НА БРОДСКА КОМПАНИЈА ПОРАДИ ПАСОШОТ!

Штетите од хаосот со личните исправи на македонските државјани, предизвикани од предавството на марионетската влада …