Tag Archives: танц на шипка

(ВИДЕО) Пар за да го откријат полот на бебето ангажирал танчерки на шипка

Забавите за откривање на полот на неродените деца станаа тема на разговор. Луѓето организираат огномети и концерти за семејството и пријателите, а потоа им откриваат дали детето што го очекуваат ќе биде момче или девојче. Но, дали некогаш сте виделе откривање на полот со танц на шипка? Оваа недела, видеото …

Повеќе »

ВИДЕА кои морате да го погледнете: Џенифер Лопез открила пикантни детали од снимањето на новиот филм во кој глуми стриптизерка

Џенифер Лопез во последно време со своето тело не престанува да ги излудува обожавателите. Прво пред неколку дена ја затворила ревијата на славната дизајнерка Донатела Версачи така што само вшетала на пистата во новиот фустан на Версаче на што публиката не можела да остане рамнодушна. Како прво тоа било изненадување, …

Повеќе »