Tag Archives: погоден

(ВИДЕО+ФОТО) Зградата погодена на почетокот на војната стана симбол на ужасот. Погледнете ја денес

БЕШЕ Сабота, 26 февруари 2022 година, третиот ден од руската инвазија на Украина. Светот сè уште беше во неверување дека некој извршил инвазија од ваков размер во Европа, најголем од Втората светска војна. Русите, откако со месеци го лажеа светот дека не се подготвуваат за војна, два дена претходно, на …

Повеќе »

(ВИДЕО) Некој од публиката со шише го погодил Хари Стајлс директно во меѓуножјето, неговата реакција е хит

ПУБЛИКАТА понекогаш знае премногу да бара, а понекогаш е и агресивна. Доказ за тоа е инцидентот што се случил на концертот на Хари Стајлс во Чикаго, а видеото стана вирално на Твитер. Некој од публиката фрлил шише кон пејачот и го удрил директно во меѓуножјето. Хари се наведнал од болка …

Повеќе »

(ВИДЕО) ОВА НИКАКО НЕ СМЕЕЛО ДА СЕ СЛУЧИ! Детето се заиграло па го повредило родениот татко!

Оваа урнебесна снимка е забележана во еден топол семеен дом. Имено, мајката ја забележала оваа комична ситуација а „жртва“ на детската игра бил таткото… Родителите на своето дете му дале безбол топче за да си игра. Во еден момент детето станало од своето место, тргнало кон таткото фрлајќи го топчето …

Повеќе »