Tag Archives: почината жена

(ВИДЕО) НЕПРИЈАТНА СИТУАЦИЈА – Последниот лапсус на Бајден кружи на Интернет, тој повикувал почината жена: „Џеки, дали си тука?“

Американскиот претседател Џо Бајден стана познат по своите гафови кои го ставаат во непријатни ситуации. Во последното, тој и се обраќа на починатата членка на Конгресот, довикувајќи го нејзиното име. За време на вчерашната конференција за борба против гладот, Бајден ја повикувал конгресменката од Индијана, Џеки Валорски, која загина во …

Повеќе »

НА ПРВ ПОГЛЕД СОСЕМА ОБИЧНА ФОТОГРАФИЈА! Но, портретот на заљубен млад пар крие СТРАШНА ТАЈНА, погледнете подобро!

Фотографија која на прв поглед изгледа сосема нормално, но крие мрачна тајна! Веројатно ќе сакате да спиете со запалени светла откако ќе ја погледнете оваа морничава фотографија, која не би ве исплашила толку многу додека не ја слушнете мрачната приказна зад неа. Фотографијата која го згрози светот е создадена во …

Повеќе »