Tag Archives: гостинка

(ВИДЕО) Гола жена, без никаков срам, седела во утринска програма, а причината е навистина шокантна

Уредниците на утринската програма „Good morning Britan“ како гостинка ја поканиле нудистката Хелен Бериман, која во емисијата се појавила „како од мајка родена“. Бидејќи градските власти во Лондон добиваат сè поголем број поплаки за бројот на нудисти, кои потполно голи се сончаат во парковите, Хелен била поканета во емисијата да …

Повеќе »

Невеста ЈАВНО понижила гостинка поради ПОДАРОКОТ што го добила, по што следел БРУТАЛЕН одговор!

Кога присуствувате на свадба, традиционално е да се донесе подарок за среќната двојка, но секако никој навистина не го бара тоа. Некои луѓе купуваат во регистарот за да им дадат на младенците нешто што ќе им помогне во новиот заеднички живот. Други избираат нешто по свој избор. Една гостинка на …

Повеќе »

(ВИДЕО) ДАЛИ СО КОРОНА МЕРКИТЕ ПОПУШТИ ПАМЕТОТ? Несфатливо, видеото кое кружи по Фејсбук се гледа со неверување!

Опуштени мерки, почнаа свадбите… подобро е да не се хахахахахаахахах, е само еден од неколкуте десетици и стотици коментари на социјалната мрежа Фејсбук, на која кружи видео за кое може да се опише како неразбирливо. На видеото се гледа помлада жена во свечен фустан и високи потпетици како игра, а …

Повеќе »

(ВИДЕО) Среде програма во живо СЕ ОНЕСВЕСТИЛА!

Во утринската програма на РТЦГ се случила неочекувана ситуација кога гостинката во директен пренос се онесвестила. Додека одговарала на новинарското прашање, девојката која била соговорник во утринската програма во еден момент, пред камерите, ја изгубила свеста и паднала. Драматичната ситуација го привлече вниманието на корисниците на социјалните мрежи кои загрижено …

Повеќе »

(ВИДЕО) И ја „украла свадбата“ на невестата: Дали оваа девојка извела најсекси танц?

Сите гледале само во неа, а неко гости спонтано пришле и ја закитиле со пари. Некои жени едноставно го имаат „тоа“ во себе. Една од нив е и девојката од Турција која со својот атрактивен танц на една свадба ги засенила сите. Девојката, додека сите ја гледале, тргнала да игра …

Повеќе »

Задоволствата е скапа работа: Еве колку чини гостувањето на Наоми Кембел во Белград!

Анонимен богаташ од Белград посакал на својата забава да ја има првата црна манекенка која го свртела вниманието на јавноста Британскиот супермодел е гостин на приватна журка во Белград. Црномурестата газела и прва црнкиња која се нашла на насловната страна на франускиот „Вог“ за тоа ќе добие хонорар од 250.000 …

Повеќе »