(ВИДЕО) ДАЛИ СО КОРОНА МЕРКИТЕ ПОПУШТИ ПАМЕТОТ? Несфатливо, видеото кое кружи по Фејсбук се гледа со неверување!

Опуштени мерки, почнаа свадбите… подобро е да не се хахахахахаахахах, е само еден од неколкуте десетици и стотици коментари на социјалната мрежа Фејсбук, на која кружи видео за кое може да се опише како неразбирливо.
На видеото се гледа помлада жена во свечен фустан и високи потпетици како игра, а потоа легнува на подот и го крева здолништето кревајќи ги нозете нагоре и надолу…очигледно уживајќи во танцот.


Не е познато каде е направена снимката, но очигледно е дека радоста се случува на нашите простори. Корисниците на Фејсбук велат дека станува збор за свадба.

Фото: Facebook


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Прочитајте што не советуваат ѕвездите за утре, 29.02.2024 година, во врска со работата, љубовта и здравјето

Овен Бизнис: Овенот денес би можел да очекува некои важни промени поврзани со планирањето на …