(ВИДЕО) И ја „украла свадбата“ на невестата: Дали оваа девојка извела најсекси танц?

Сите гледале само во неа, а неко гости спонтано пришле и ја закитиле со пари.
Некои жени едноставно го имаат „тоа“ во себе. Една од нив е и девојката од Турција која со својот атрактивен танц на една свадба ги засенила сите.
Девојката, додека сите ја гледале, тргнала да игра на подиумот и во тој момент започнало лудилото.
Невестата останала не во втор туку во четврти план, а гостите следени со лутите погледи на сопругите, излегувале на подиумот и „ја кителе“ девојката.
Погледнете:


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Сеќавање: две години без нашиот истакнат поет, преведувач и професор Драги Михајловски

Драги Михајловски е роден на 16 октомври 1951 година во Битола, каде го поминал и …