ОВА Е ФОТОГРАФИЈАТА ЗА КОЈА ЗБОРУВА ЦЕЛ СВЕТ: На матура дошол во ЦРВЕНО ЗДОЛНИШТЕ, а реакцијата на неговата мајка е ХИТ на социјалните мрежи!

Корбен има 16 години и живее во Норфолк, Англија. Со модното издание во кое ја прослави матурата воодушеви многумина на социјалните мрежи.
„Кога имаше 12 години, син ми ми кажа дека би сакал да оди на матура во здолниште. Четири години подоцна го остваривме тоа. Неописливо сум горда на него бидејќи остана верен на себе, а доби неверојатно добри реакции од целото училиште“, напишала неговата мајка Нина Грин.


“Ооооо, да! Ти си одлична, прекрасна мајка, а твоето дете е ѕвезда”, ѝ одговорила на оваа мајка Мишел Грин, член на жирито на популарното американско реално шоу, а потоа коментарите продолжиле: “Неговиот лицето кажува сè, а здолништето е одлично”, „Тој изгледа одлично, здолништето е одлично и ми се допаѓа неговата круна. Се надевам дека имаше одлична матура”, „Ти си најубав кога си свој” .

Фото: Принтскрин/Twitter


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Прочитајте што не советуваат ѕвездите за утре, 19.05.2024 година во врска со работата, љубовта и здравјето

Овен Работа: Организирајте убаво дружење, дружете се со пријателите, опуштете се и пред се одморете. …