ОД НИВ НЕМА НИТУ ПОСИЛНИ НИТУ ПОХРАБРИ: Одлучноста ги прави мажите родени под овие 4 знаци страшни противници

Овен
Мажите Овен се родени како лидери, водени од бестрашна желба за авантура и освојување. Управувани од Марс, планетата на акцијата, тие се бестрашно борбени и не вознемирени од пречки или неуспеси. Мажите Овен лесно се справуваат со предизвиците, користејќи ги како можност да ја докажат својата моќ. Нивната храброст нема граници, што ги прави едни од најхрабрите поединци во зодијакот.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Какво време не очекува денес и утре

Метео прогноза на Славчо Попоски: Денес, како и утре (понеделник) во Македонија очекуваме постабилна атмосфера, …