Tag Archives: лав

ОД НИВ НЕМА НИТУ ПОСИЛНИ НИТУ ПОХРАБРИ: Одлучноста ги прави мажите родени под овие 4 знаци страшни противници

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Нивната непоколеблива храброст и одлучност ги прави огромни противници… Веројатно сте размислувале кои хороскопски знаци поседуваат најголема сила и издржливост. Овој пат навлегуваме во астролошкото царство за да ги …

Повеќе »

ТИЕ СЕ РОДЕНИ ЕДЕН ЗА ДРУГ: Хороскопски знаци чиишто енергии совршено се совпаѓаат

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Проверете дали сте меѓу нив Некои хороскопски знаци во емотивната врска се сложуваат полошо, некои подобро. Но, постојат два хороскопски пара чиишто енергии совршено се совпаѓаат во романтична врска. …

Повеќе »

ИМ СЕ ОТВОРА ПАТОТ ДО ЅВЕЗДИТЕ: Овие хороскопски знаци ќе бидат миленици на среќата до 2025 година

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Дознајте кои три хороскопски знаци ќе имаат среќа до следната година и проверете дали сте меѓу нив… Бик Биковите ќе имаат најмногу успех на љубовен план. Осамените срца ќе …

Повеќе »

ТИЕ СЕ НЕВОЛЈА ШТО ОДИ: 4 хороскопски знаци кои треба да ги избегнувате во широк лак

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Хороскопски знаци кои знаат само да донесат неволја: Ако и вие самите не сте меѓу овие хороскопски знаци, подобро држете се настрана од нив Некои хороскопски знаци уживаат во …

Повеќе »

ЉУБОВТА ИМ ЧУКА НА ВРАТА: 4 хороскопски знаци кои летово ќе запловат во судбоносна врска

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Овие хороскопски знаци до крајот на летото ќе ја најдат љубовта на својот живот! Под ѕвезденото небо, на луксузни патувања и низ незаборавни авантури ќе уживаат во романтични вечери …

Повеќе »

ЗАВИСНИ СЕ ОД ВНИМАНИЕ: 4 хороскопски знаци кои очекуваат некој постојано да трча по нив

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Овие неколку знаци на Зодијакот очекуваат да бидат „бркани“ пред всушност да започне врската… Некои знаци од Зодијакот се подготвени да го направат првиот потег, не им пречи да …

Повеќе »

НАЈОПАСНИ ХОРОСКОПСКИ ЗНАЦИ: Ако ги повредите, ќе ви послужат одмазда која вечно ќе ја паметите

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Ако ја изневерите нивната доверба, тие ќе имаат своја одмазда, затоа не си играјте Овие три знаци навистина знаат да се одмаздат. Прв на листата е секако Скорпијата. 1. …

Повеќе »

Овие три хороскопски знаци ЦЕЛОСНО ЌЕ ГИ ТРАНСФОРМИРААТ СВОИТЕ ЖИВОТИ до крајот на годината

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Овие три хороскопски знаци до крајот на 2022. година ќе мора да донесат големи и тешки одлуки, а доколку решат да ја следат линијата на најмал отпор, горко ќе …

Повеќе »

(ВИДЕО) НЕОБИЧЕН НАСТАН – Морски лав му „украл“ лежалка на гостинот

Необичниот настан се случил на островите Галапагос Морски лав прошетал од морето до „својата“ лежалка на плажата. Едноставно и ноншалантно „украл“ лежалка од гостин кој се сончал и се одмарал на неа. Така, гостинот морал да му ја отстапи лежалката на непоканетиот гостин – морскиот лав од морето кој се …

Повеќе »