ОД НИВ НЕМА НИТУ ПОСИЛНИ НИТУ ПОХРАБРИ: Одлучноста ги прави мажите родени под овие 4 знаци страшни противници

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак…
Нивната непоколеблива храброст и одлучност ги прави огромни противници…
Веројатно сте размислувале кои хороскопски знаци поседуваат најголема сила и издржливост.
Овој пат навлегуваме во астролошкото царство за да ги откриеме идентитетите на 4 хороскопски мажи познати по својата непоколеблива сила.

Скорпија
Мажите Скорпија се како длабочините на океанот – мистериозни, интензивни и неверојатно еластични. Управувани од Марс и Плутон, тие поседуваат моќен спој на решителност и снаодливост. Кога се соочува со проблеми, мажот Скорпија не само што преживува; тој царува. Неговата непоколеблива сила и фокус го прават сила на природата.


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Сеќавање: На денешен ден во 2010 година почина истакнатиот македонски карикатурист Делчо Михајлов

Делчо Михајлов е роден на 27 ноември 1947 година во Скопје. Тој беше македонски карикатурист, …