ОД НИВ НЕМА НИТУ ПОСИЛНИ НИТУ ПОХРАБРИ: Одлучноста ги прави мажите родени под овие 4 знаци страшни противници

Лав
Мажите Лав се како вистински лавови – горди, кралски и заштитнички. Благодарение на владеењето на Сонцето, тие поседуваат вродена самодоверба што ги истакнува. Предизвиците се едноставно можности за мажот Лав да ја покаже својата сила и издржливост. Нивната непоколеблива храброст и одлучност ги прави огромни противници, пишува Astro Talk.

Фoтo: Архива


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО+ФОТО) ДОДЕКА ВОДЕЛА ДНЕВНИК – Водителка на ХРТ паднала и се пошегувала на своја сметка: „Се надеваме дека нашите спортисти се поспретни од мене!“

Водителката на ХРТ, Зринка Гранчариќ паднала додека водела Дневник, а видеото набрзо почна да се …