Tag Archives: астрологија

Астролозите велат дека најбогатите луѓе се раѓаат во овие ЧЕТИРИ ЗНАЦИ: Тие се најсреќни кога се парите во прашање

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Најбогатите луѓе обично се раѓаат во еден од овие четири хороскопски знаци Форбс често објавува листи на најуспешни луѓе на планетата, врз основа на нивната возраст, пол или само …

Повеќе »

ОВИЕ 2 ХОРОСКОПСКИ ЗНАЦИ НАЈМНОГУ ЌЕ НАПРЕДУВААТ ВО 2023: Откријте кому животот му ги отвора вратите

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Според годишниот хороскоп за 2023 година едниот знак од Зодијакот очекува успех на приватен и деловен план, додека другиот ги жнее плодовите на својот труд. Еве ги двајцата среќници… …

Повеќе »

Овие знаци на Зодијакот се очекува да имаат среќа во февруари 2023 година: Спојот на Меркур и Венера дава наплив на енергија, ќе се реализираат на повеќе полиња

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Дознајте кои знаци на Зодијакот ги очекува среќа во февруари 2023 година! На крајот на зимата ќе имаат успех на многу полиња! Февруари е последниот месец од зимата, а …

Повеќе »

Ова се најдруштвените хороскопски знаци

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… НЕКОИ луѓе лесно се поврзуваат со другите. Немаат проблем сами да излегуваат и да присуствуваат на социјални настани бидејќи секогаш успеваат да се дружат. Ако некогаш сте се запрашале …

Повеќе »

Фатални и неодоливи – тие се најубавите жени во Зодијакот

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Убавината е многу повеќе од физичкиот изглед, таа е „тоа нешто“ што доаѓа од внатре. Судејќи според хороскопот, ова се трите знаци во кои се раѓаат најубавите жени. Риби …

Повеќе »

Еве на кои хороскопски знаци ЗИМАТА им носи РОМАНТИЧКА МАГИЈА!

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Откријте кои 3 хороскопски знаци очекуваат среќа во љубовта во текот на зимата 2022/2023 година! Ги очекуваат магични средби, хармонични и среќни љубовни врски! Зимата може да донесе прекрасни, …

Повеќе »

2023 година ќе биде интересна година која носи ТЕКТОНИЧКИ ПРОМЕНИ: Нè воведува во сосема нова ера на човештвото!

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Сатурн и Плутон и Нептун во 2023 година Сатурн и Плутон ќе имаат свој танц и презентација во 2023 година. Секако ја бојат следната година; и тоа на неколку …

Повеќе »

Овие три хороскопски знаци се најхаризматични. Дали сте меѓу нив?

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… ДАЛИ некогаш сте сретнале некој кој на почетокот толку силно ве привлекувал што сте се изненадиле? Некои луѓе се толку харизматични што ги забележувате веднаш штом ќе влезат во …

Повеќе »

Овие астро припадници ги обвинуваат другите кога НЕ СЕ ВО ПРАВО, „манипулацијата“ им е ВТОРО ИМЕ!

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Астролозите велат дека луѓето родени во овие хороскопски знаци ги обвинуваат своите партнери за сопствените неуспеси. Бик Иако Бикот обично е многу искрен, тешко им е да го прифатат …

Повеќе »