Tag Archives: овен

ОД НИВ НЕМА НИТУ ПОСИЛНИ НИТУ ПОХРАБРИ: Одлучноста ги прави мажите родени под овие 4 знаци страшни противници

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Нивната непоколеблива храброст и одлучност ги прави огромни противници… Веројатно сте размислувале кои хороскопски знаци поседуваат најголема сила и издржливост. Овој пат навлегуваме во астролошкото царство за да ги …

Повеќе »

Зошто изневеруваат: Овенот сака да блесне, а Девиците не можат да одолеат, а другите…

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Некои хороскопски знаци можат да бидат верни и лојални, додека на други тоа тешко им успева. Сепак, можеби не е до нив … Можеби е само до ѕвездите… Кога …

Повеќе »

Мажите родени во овој хороскопски знак најчесто „кршат“ женски срца

Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Мажите родени во овој знак на зодијакот најчесто се вљубуваат почесто и побрзо од било кој друг, но за жал, подеднакво брзо го губат и интересот. Станува збор за …

Повеќе »

5. работи кои морате да ги знаете за Овенот

Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Претставуваат почеток на пролетта и животот, а највпечатлива особина им е храброста. Но, имаат и мани поради кои треба да бидете внимателни Од сите очекуваат 100. отсто, а ако …

Повеќе »