Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Прочитајте што не советуваат ѕвездите за утре, 15.04.2024 година во врска со работата, љубовта и здравјето

Стрелец
Работа: Во текот на овој прв работен ден за очекување е личност од доверба да ви дојде на помош за некои ситуации и дилеми што ги имате.

Љубов: Не е поволен ден да се занимавате со донесување на некои важни одлуки, обидете се уште еднаш да ја погледнете моменталната љубовна ситуација од повеќе агли.


Здравје: Многу добро.

Текстот продолжува на следната страна


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Самостојната изложба на Зоран Арсовски – Бабата со наслов “Нови хоризонти” ќе биде отворена на 20 Јуни

Самостојната изложба на слики на современиот академски визуелен уметник Зоран Арсовски – Бабата со наслов …