Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Прочитајте што не советуваат ѕвездите за утре, 15.04.2024 година во врска со работата, љубовта и здравјето

Шкорпија
Работа: Не е најповолен ден за докажување на себе и на другите што и колку можете, акцентот ставете го на рутинското завршување на работата што сте ја започнале.

Љубов: Не е исклучено да има интересна средба или обновена комуникација со личност од вашето љубовно минато.


Здравје: Можни проблеми со дишните патишта, алергиски реакции.

Текстот продолжува на следната страна


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Денеска се празнува слегувањето на Светиот Дух – Педесетница (трет ден)

Новозаветната Педесетница е денот на славното исполнување на ветувањето за Христовото испраќање на Светиот Дух …