(ФОТО) „Зборуваат дека мојот сопруг е премногу убав за мене и дека нашиот брак е лажен“

Луѓето ги навредуваат со сурови навреди и негативни коментари, но парот вели дека не им е грижа и често се смеат на тоа.
Џина Мајарес и Џош се во среќен брак веќе три години, но луѓето едноставно не можат да престанат да го коментираат нивниот брак. Џина добива навреди од сите страни, бидејќи троловите се наметнуваат и велат дека нејзиниот сопруг е премногу убав за неа и целосно „надвор од нејзината лига“.
Тие коментираат и дека нивниот брак е лажен, а Џош всушност е тајно геј, пишува Daily Star.

View this post on Instagram

A post shared by Josh & Gina (@teammiyares)


„Луѓето ми кажуваа в лице дека се изненадени дека некој како него може да биде со мене затоа што тој е толку убав и фит, а јас не сум. Тие не разбираат како некој како него може да сака некој што е пополн. Тие се убеден дека нашиот брак не е искрен“, рекла Џина.
Таа истакнала дека овие коментари на почетокот ја повредувале, но сега веќе не и пречат.
Што се однесува до сопругот, тој вели дека навредите на сметка на саканата болат:
„Ме боли кога ги слушам работите што луѓето ги кажуваат за мојата сопруга“, вели тој.


View this post on Instagram

A post shared by Josh & Gina (@teammiyares)


Двојката се венчала во 2019 година, а во последните две години се обидуваат да добијат дете.
„Кога станавме активни на мрежите, знаевме дека луѓето се злобни и дека ќе има коментари. Најчесто тоа не ми пречи, но понекогаш погодува. И двајцата сакаме да поминуваме време заедно и сме заљубени еден во друг. Тоа е сè што е важно“, заклучила.

View this post on Instagram

A post shared by Josh & Gina (@teammiyares)

Фото: Принтскрин/Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Промоција на „Книга за Петре (Сите лица на расказот)“ во МАНУ

Во чест на 90 години од раѓањето на Петре М. Андреевски, денес, во 12 часот, …