Tag Archives: дебела

(ФОТО) Дечкото ја оставил поради дебелина а таа ослабнала и станала интернет сензација

Жената која бившиот партнер ја оставил поради нејзината тежина денес заработува цело богатство како секси манекенка. На Миријам Бланко поранешниот партнер во Тексас и говорел дека е дебела, што и го убило и онака веќе ниското самопочитување. Мајката на четири деца вели дека имала околу 100. килограми кога поранешниот партнер …

Повеќе »

(ФОТО) Девојче навредувале дека е дебела, а нејзиниот брутален договор многумина разнежнил

МЕЛ Вотс од Австралија редовно ги споделува своите родителски авантури на социјалните мрежи и признава дека понекогаш се плаши дека нејзиниот стил на воспитување не функционира. Но, се чини дека нејзината најстара ќерка само што ја разуверила. Имено, Али Мел, мама Ајден, Ајви, Инди и Сони, откако нејзината најстара ќерка …

Повеќе »

(ФОТО) Оваа девојка ослабнала 50. килограми и станала Мис на Велика Британија

Џен Аткинс е нова Мис на Велика Британија. Русокосата 26. годишна девојка станала најубава жена во Обединетото кралство откако загубила неверојатни 50. килограми. „Не можам да верувам. Некој да ми го кажеше ова пред три години би помислила дека е луд“, вели Аткинс која пред неколку години, како што вели, …

Повеќе »

(ФОТО) Не е ли Џенифер Лопез некако дебела во овие хеланки со оглед на „силното вежбање“?

Кога не настапува во провокативни полуголи изданија, Џенифер Лопез најмногу сака да минува време во хеланки. Така папараците ја фатиле во нејзината најдрага спортска комбинација од која не излегува во касуал пригодите, жолт кроп-топ со долги ракави и шарени хеланки кои сама ги дизајнирала.   Оваа комбинација секако и стои …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Џеј Ло:„Долго се убедував себе дека сум дебела!“

Џенифер Лопез е една од оние жени кои со години се наоѓа во самиот врв кога се дискутира за најзгодните, најубавите и најуспешни дами од холивудскиот свет. Нејзините слабости, под името кое го изградила скоро и не се забележуваат, поради тоа секогаш се изненадуваме кога ќе слушнеме дека една Џенифер …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Не ја загрижуваат килограмите: Била секс симбол а денес е непрепознатлива!

Кристина Агилера настапила во Rockefeller Plazа во Њујорк,за да го промовира својот осми студиски албум „Liberation“. За настапот избрала бела туника, црни високи чизми, мрежести чорапи и очила за сонце кои моментално се најголем хит. Пејачката никогаш не ја криела својата борба со одвишните килограми, но се чини дека не …

Повеќе »

(ФОТО) Убаво и стојат: Некогаш беше најубава, а сега и’ со вишок килограми фановите ја обожуваат!

Откако е во врска со милијардерот Хасан Џамал (29) популарната пејачка постојано се дебелее. Но, очигледно дека тоа воопшто не и пречи на популарната пејачка, Ријана (29), а нејзините фанови го обожуваат нејзиниот нов имиџ. 🐉 A post shared by badgalriri (@badgalriri) on Feb 28, 2018 at 1:12am PST finally …

Повеќе »

(ФОТО) Ја осудиле поради дебелината: Славната пејачка не им робува на трендовите, а сите зборуваат за нејзините килограми

Ријана не им робува на трендовите кога станува збор за фит фигура. Та последните месеци „ставила“ неколку килограми отповеќе,но приказните за дебелината ниту малку не ја вознемируваат. Пејачката од Барбадос ја фотографирал папарацо, како го напушта својот апартман во Њујорк. На себе имала црни чизми со бел детал на врвот, …

Повеќе »