(ФОТО) НЕВОЗМОЖНО е оваа жена да има 53 ГОДИНИ! Познатата пејачка уште еднаш ги УРНА СИТЕ ПРЕДРАСУДИ за зрелите жени

Со објавување „жешки“ фотографии во костим за капење, таа повторно ја „крена температурата“ на спротивниот пол!
Станува збор за популарната пејачка и актерка Џенифер Лопез, која уште еднаш ги освои срцата на многу обожаватели!
На последната фотографија на Инстаграм латино дивата позирала во едноделен жолт костим за капење, со шарена марама на главата и ја искористила приликата да го промовира својот коктел бренд „Delola“ и тоа го направила на уникатен начин – враќајќи не назад до времето на ретро гламур.
Нејзините обожаватели оставиле илјадници коментари под фотографијата, во кои ја пофалија дека изгледа подобро од било кога и дека е невозможно да има 53 години!

View this post on Instagram

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)


Фото: Принтскрин/Instagram


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Две нови премиери за филмот “М” во Северна Америка

Македонскиот филм “М” на режисерот Вардан Тозија го продолжува прикажувањето на северноамеиканскиот континент, овојпат во …