Tag Archives: костим за капење

(ФОТО) НЕВОЗМОЖНО е оваа жена да има 53 ГОДИНИ! Познатата пејачка уште еднаш ги УРНА СИТЕ ПРЕДРАСУДИ за зрелите жени

Со објавување „жешки“ фотографии во костим за капење, таа повторно ја „крена температурата“ на спротивниот пол! Станува збор за популарната пејачка и актерка Џенифер Лопез, која уште еднаш ги освои срцата на многу обожаватели! На последната фотографија на Инстаграм латино дивата позирала во едноделен жолт костим за капење, со шарена …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Конечно започна пензионерскиот живот на Серена Вилијамс, со атрактивен костим таа најави промени

По пензионирањето, Серена Вилијамс конечно реши да го живее животот максимално.Таа неодамна во својата инстаграм приказна објави фотографии и видеа од летниот одмор, а како што можете да видите од приложениот материјал, поранешната тенисерка одлично се забавува.Танцување, портокалов костим за капење и добро расположение се се што и треба за …

Повеќе »

(ФОТО) НАЈСЕКСИПИЛНАТА АКТЕРКА ВО „БАПСКИ ГАЌИ“: Папараците првпат ја снимија во костим за капење и сликите веднаш станаа вирални

Актерката Скарлет Јохансон се соблекла во костим за капење, а жените ширум светот со задоволство ги гледаат фотографиите и уживаат Актерката Скарлет Јохансон е позната како една од најубавите и најсекси актерки во Холивуд. Таа отсекогаш ги истакнувала своите облини, а нејзиното тело е земено како пример за совршена фигура. …

Повеќе »

(ФОТО) Саманта од култната серија „Сексот и градот“ во 7. деценија се соблекла во костим за капење: Многу обожаватели се воодушевени!

Актерката крена прашина со фотографија во едноделен костим за капење Познатата Саманта Џонс во серијата „Сексот и градот“ ја толкуваше актерката Ким Катрал. Таа се појави во шест сезони од оваа серија. Таа сега има 65. години, но изгледа неверојатно, што го докажа со фотографија на својот Инстаграм профил. View …

Повеќе »

(ФОТО) „Костим за капење од змијска кожа“ но и телото ја отворија летната сезона

Британската актерка и модел повторно ги воодушеви обожавателите. Елизабет Харли (56) е ѕвезда на социјалните мрежи, особено на Инстаграм. Таа редовно објавува бомбастични фотографии во костими за капење од сопствената колекција, а нејзината последна објава потврди дека таа е нивна кралица. View this post on Instagram A post shared by …

Повеќе »

(ФОТО) Салма Хајек во костим за капење – Следбениците велат – „ќе го срушиш интернетот“

Описот на фотографијата беше поврзан со филмот за кој моментално најмногу се зборува … Познатата актерка Салма Хајек на својот Инстаграм профил објави фотографија на која ужива на базен и пие, но славата ја однел едноделниот костим за капење. Едноделниот црн костим ги истакнал нејзините облини, а на костимот за …

Повеќе »

(ФОТО) НАЈУБАВАТА ЖЕНА НА СВЕТОТ ПРОШЕТАЛА ВО БИКИНИ И ПРЕДИЗВИКАЛА ХАОС: Овие фотографии ви го одземаат здивот!

Каде и да се појави, сите гледаат само во неа… Убавицата Оливија Кулпо (29) е една од највлијателните блогерки и манекенки во светот. Повеќе од девет милиони луѓе ја следат, а сите се восхитуваат на нејзиниот изглед. Тоа е сон на секој маж, а жените сакаат да бидат како неа. …

Повеќе »

(ФОТО) Шерон Стоун ја покажа линијата во костим за капење: „Важно е да се грижите за себе“

64-годишната актерка на социјалните мрежи се пофали со линијата во костим за капење. Таа ја нагласи важноста да се грижите за себе, и доби само комплименти за нејзиниот изглед… Актерката Шерон Стоун (64) стана позната по улогите како фатални убавици во филмовите „Ниски страсти“ и „Казино“. Иако оттогаш поминаа речиси …

Повеќе »

(ФОТО) БЕЗ ГРАМ ШМИНКА И ФОТОШОП: Нина Бадриќ „го запалила“ Инстаграм со фотографија во костим за капење!

ХРВАТСКАТА пејачка Нина Бадриќ одмара на Хвар, а секојдневно објавува фотографии на Инстаграм. Најновата, во која пејачката позира во едноделен црн костим за капење, собрала повеќе од 10.000 лајкови. „Само живеј, само биди“, напишала таа покрај сликата. View this post on Instagram A post shared by Nina Badrić (@badrich) Голем …

Повеќе »