(ФОТО) НАЈСЕКСИПИЛНАТА АКТЕРКА ВО „БАПСКИ ГАЌИ“: Папараците првпат ја снимија во костим за капење и сликите веднаш станаа вирални

Актерката Скарлет Јохансон се соблекла во костим за капење, а жените ширум светот со задоволство ги гледаат фотографиите и уживаат
Актерката Скарлет Јохансон е позната како една од најубавите и најсекси актерки во Холивуд. Таа отсекогаш ги истакнувала своите облини, а нејзиното тело е земено како пример за совршена фигура.

This image has an empty alt attribute; its file name is skarlet-johanson.jpg


Сликите на убави актерки во костими за капење се вистинска реткост на интернет, а сега папараците успеале да ги уловат по 15. години. Тие ја фотографирале Скарлет Јохансон во црвен костим за капење додека се релаксира со сопругот на јахта.

This image has an empty alt attribute; its file name is skarlet-johanson-1.jpg
За прв пат сега можевме да видиме како изгледа телото на Сакрлет Јохансон по две бремености. Очигледниот вишок килограми го сокрила со високи гаќички и топ во иста боја.


This image has an empty alt attribute; its file name is skarlet-johanson-2.jpg

Според модните познавачи, овој модел одлично им прилега на жените со облини.


Да потсетиме, Јохансон и Колин лани во август го добија своето прво дете, момчето Козма, а актерката од претходната врска има седумгодишна ќерка.

This image has an empty alt attribute; its file name is skarlet-johanson-vo-kupaci.jpg
Жените едвај ги чекаа фотографиите на Скарлет Јохансон и сега задоволно ги тријат рацете, бидејќи актерката по две породувања изгледа како секоја просечна жена.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

МАКЕДОНЕЦОТ ВИКТОР НАСТЕСКИ ОСТАНА БЕЗ РАБОТА НА БРОДСКА КОМПАНИЈА ПОРАДИ ПАСОШОТ!

Штетите од хаосот со личните исправи на македонските државјани, предизвикани од предавството на марионетската влада …