(ФОТО) Ким повторно гола:„Најди вистинска работа и однесувај се како мајка“

„Дали твојот конзервативен сопруг го поддржува ова?“, ја запрашале Кардашијанка и ја советувале дека вакви фотографии не треба да објавува на социјалните мрежи…
Реалната ѕвезда Ким Кардашијан (37) повторно се соблекла потполно гола и тоа го споделила со своите 190. милиони следбеници. Причината за уште едно разголено фотографирање е промоцијата на новата сребрена сенка од нејзината козметичка линија.
Ким со раце ги покрила градите за да не и се видат брадавиците, а долниот дел од телото го скрила со свилена прекривка.


View this post on Instagram

A little silver eye this morning! Flashing Lights Collection by @david_lachapelle Available this Friday Exclusively on Kkwbeauty.com


A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on


Фотографијата за 20. часа собрала 2,8 милиони лајкови, а коментарите на разголеното тело на Ким Кардашијан непрекинато пристигнувале. Додека некои обожаватели ја фалеле, голем број од нив ја критикувал и’ неа и’ нејзиното мајчинство.
„Дали е ова фотографија која сакаш да ја видат децата? Мислам дека треба да ги подредиш приоритетите, најди вистинска работа и почни да се однесуваш како мајка“ коментирала една жена, додека втората фотографија ја опишала како срамна.
„Дали твојот конзервативен сопруг го поддржува ова?“, прашале некои и ја советувале Ким дека вакви фотографии не би требала да објавува на социјалните мрежи.

Ким им одговорила индиректно објавувајќи уште една разголена фотографија само неколку часови после таа. На таа фотографија освен сребрена сенка ја промовира и сината, исто така од нејзината козметичка линија.
Градите ги покрила со коса, а на фотографијата и се придружил и еден маж со бел гулаб.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) КРАЛСКО СЕМЕЈСТВО – Зошто Шарлот не го добила името по Дијана? Вилијам сакал да и оддаде почит на мајка си, но една работа го спречила

Принцот Вилијам и Кејт Мидлтон не можеле да ја именуваат својата единствена ќерка Шарлот по …