(ФОТО) ИМ СЕ СПРОТИВСТАВУВА НА ГОДИНИТЕ – На изгледот би и позавиделе и двојно помлади девојки! Глумицата на прагот на 6. деценија изгледа феноменално!

Кој би рекол дека се приближува до 6-та деценија
Врз основа на изгледот на Џенифер Гарнер, никогаш не би рекле дека оваа актерка има 48. години. Честопати е прогласувана за најубава жена, но изгледа дека со годините изгледа подобро.


Таа го украла целото внимание кога одела по плажа во едноделен костим за капење. Нема ниту една личност која не погледнала во нејзина насока, а се чини дека и таа е свесна за својот изглед, па затоа од лицето не ја тргнувала задоволната насмевка.Штом овие фотографии стигнаа до јавноста, следуваше лавина од позитивни коментари. „Таа изгледа многу подобро од многу девојки во своите 20-ти“, можеше да се прочита, меѓу другото.
Што и да прави, после три родени деца, дава одлични резултати.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

ГОВОРОТ НА ТЕЛОТО ОТКРИВА СЕ: Погледнете кои гестови ги користат мажите кога се заљубени, а кои гестови мажите кога не се заинтересирани

Препознајте ги скриените сигнали испратени од личноста што ви се допаѓа Некои врски едноставно започнуваат …