Tag Archives: згодна

(ФОТО) Софија Вергара измамува воздишки и во „обично“ издание

Актерката Софија Вергара папараците ја снимиле кога одела на шопинг. Без оглед на тоа што не била средена, актерката докажала зошто важи за една од најпосакуваните жени во Холивуд со толку релаксиран стајлинг. Иако се приближува до својата петта деценија, една од најубавите актерки во Холивуд е секако Софија Вергара. …

Повеќе »

(ФОТО) Шерон Стоун ги запалила социјалните мрежи: Еве како ѕвездата на „Ниски страсти“ изгледа на 62. години!

Актерката Шерон Стоун беше светски секс симбол откако неколку пати ги прекрсти нозете во филмот „Ниски страсти“ во раните 90-ти. Денес таа, со своите објави на Инстаграм, сè уште заведува Убавата 62-годишна актерка се потпрела боси на софата пред портретот на Мерилин Монро за фотографија направена од славнта стилистка Либи …

Повеќе »

(ВИДЕО) Атрактивна девојка, по град, шетала во проѕирни хеланки: Реакциите на луѓето се урнебесни!

Групата љубопитници ја интересирало како ќе реагираат минувачите и кој ќе ја гледа… Групата од Грузија одлучила во четвртокот, 29. октомври, да спроведе необичен социјален експеримент и, се разбира, да го сними. Експериментот вклучувал привлечна девојка што шета низ градот во тесни и проѕирни хеланки, а групата се прашувала како …

Повеќе »

(ФОТО) ИМ СЕ СПРОТИВСТАВУВА НА ГОДИНИТЕ – На изгледот би и позавиделе и двојно помлади девојки! Глумицата на прагот на 6. деценија изгледа феноменално!

Кој би рекол дека се приближува до 6-та деценија Врз основа на изгледот на Џенифер Гарнер, никогаш не би рекле дека оваа актерка има 48. години. Честопати е прогласувана за најубава жена, но изгледа дека со годините изгледа подобро. Таа го украла целото внимание кога одела по плажа во едноделен …

Повеќе »

(ФОТО) Наполнила 42. години но после фотките во бикини можат само да и завидуваат!

Никогаш не се чувствувала подобро Никол Шерцингер ја покажа својата феноменална фигура во црвено бикини додека го прослави својот 42-ти роденден со момчето Том Еванс (35) во Португалија. Таа го прослави својот 42-ти роденден со романтична прошетка на зајдисонцето. Никол ги воодушеви своите фанови во средата со голем број на …

Повеќе »

(ФОТО) И СЕ МОЖЕ: На 62. години Шерон Стоун се соблекла во минијатурно бикини

Иако чекори во седмата деценија на животот, на актерката и завидуваат и многу помладите колешки. Не сте слушнале за Шерон Стоун само ако живеете во целосна изолација од светот а сигурно сте ја виделе во голем број филмови. Покрај филмовите, Стоун е едно од најпосакуваните лица на насловните страни на …

Повеќе »

(ФОТО) Никогаш по предизвикувачка:Северина со фотка во корсет „го запалила“ Инстаграм

Во минатото корсетите биле составен дел од женската долна облека, но со тек на време станале парче за облекување. За нивната популарност низ годините придонеле бројни славни трендсетерки, од Мадона до Ким Кардашијан, а минатото лето во мода се обидела да ги врати и Кајли Џенер која на својот профил …

Повеќе »

(ФОТО) Во тој фустан изгледа подобро дури и од манекенката: Пејачката предизвикала вистинска мешаница на црвениот тепих!

Овој пат, нејзиниот изглед предизвикал многу внимание… Бидејќи поминува часови вежбање во теретана и ја донесе линијата до совршенство, таа има луксуз да може да облекува штприсуствувала на доделувањето на филмските награди во Лос Ангелес, а фустанот во кој се појавила привлекол големо внимание. Многумина забележале дека на неа изгледа …

Повеќе »

(ФОТО) Мајката на Кејт и Пипа Мидлтон во костум за капење: На 64. години е опасна конкуренција на ќерките!

Војвотката Кејт Мидлтон традиционално Божиќните празници ги поминува со кралското семејство, но нејзината мајка Керол (64) и сестрата Пипа празнуваат и се одмораат на карипскиот остров Свети Бартоломеј… Пипа Мидлтон и нејзиниот сопруг Џејмс Метјус скоро традиционално Божик го минале на море на островот Свети Вартоломеј на Карибите. Оваа година, …

Повеќе »