Tag Archives: џенифер гарнер

(ФОТО) САМО ЛУЃЕ – Бен Афлек се фаќал за глава, мавтал со рацете, викал пред поранешната сопруга…

Актерот и неговата поранешна сопруга се фотографирани пред училиштето на нивните деца во жестока расправија. Папараците ги „уловиле“ Бен Афлек и Џенифер Гарнер во повеќе од непријатна ситуација. Пред училиштето во кое учат нивните деца во Санта Моника, Бен бил „фатен“ во дискусија со поранешната сопруга Џенифер Гарнер, а колку …

Повеќе »

(ФОТО) КАКО ЦИА ГО ЗАСАКАЛА БЕН АФЛЕК: Документи откриваат блиски врски на Холивуд и разузнувачките служби – се појавиле меилови на познатиот глумец!

Шпионската драма „Арго“, базирана на вистинската операција на ЦИА во Иран за време на револуцијата во 1979. година, не само што покажа дека актерот Бен Афлек се покажал добро како режисер, туку и колку е близу до американската разузнавачка служба. На крајот на 2012 година, Афлек бил на промотивна турнеја, …

Повеќе »

Џеј Ло има благослов од бившата на Афлек? Откриено што рекла Џенифер Гарнер!

Поранешната сопруга на Бен Афлек, Џенифер Гарнер, дала зелено светло заповторната врска на Бен со поранешната свршеница Џенифер Лопез. „Џеј Ло има одобрување од Џенифер“, изјавил извор близок на актерката за US Weekly. „Џеј Ло смета дека Џенифер Гарнер е прекрасна личност и одлична мајка“. Инаку, 49-годишната Гарнер и една …

Повеќе »

(ФОТО) НЕ МОЖЕ ДА ПРИФАТИ ДЕКА БИВШИОТ ТРНАЛ ПОНАТАМУ: Ирина Шајк тешко ја поднела новата љубов на Бредли Купер

Иако не криеше дека нејзиниот живот е целосно променет по разделбата од Бредли Купер, Ирина Шајк доживеа слом кога ги видела фотографии од својот поранешен партнер со актерката Џенифер Гарнер. Во интервјуто во кое таа зборуваше за нивната разделба, се чинеше дека таа ставила крај на своите емоции, но сега …

Повеќе »

(ФОТО) ИМ СЕ СПРОТИВСТАВУВА НА ГОДИНИТЕ – На изгледот би и позавиделе и двојно помлади девојки! Глумицата на прагот на 6. деценија изгледа феноменално!

Кој би рекол дека се приближува до 6-та деценија Врз основа на изгледот на Џенифер Гарнер, никогаш не би рекле дека оваа актерка има 48. години. Честопати е прогласувана за најубава жена, но изгледа дека со годините изгледа подобро. Таа го украла целото внимание кога одела по плажа во едноделен …

Повеќе »

(ФОТО) БРЕДЛИ КУПЕР ГЛАВЕН ФРАЕР ВО ХОЛИВУД: Гага била само параван за неговата вистинска љубов!

Ако може да им се верува на светските таблоиди Лејди гага била само параван за вистинската љубов на Бредли Купер кој поради колешката ја прекинал врската со светскиот модел Ирина Шајк со која ја има и ќерката Леа… Лејди Гага, сепак, не е девојката со која Бредли Купер е во …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Магазинот „People“ ја прогласил 47. годишната глумица за најубава жена во 2019. година

Магазинот „People“ секоја година една славна дама прогласува за најубава, а после пејачката Пинк, која е прогласена за најубава жена во 2018., оваа година таа ласкава титула и припаднала на Џенифер Гарнер. 47. годишната Оскаровка ја краси и најновата насловна страна и тоа во своето омилено издание – без шминка, …

Повеќе »

Брак од љубов па се венчале без договор: Развод по тригодишната судска постапка

Актерите кои некогаш беа брачен пар, Бен Афлек и Џенифер Гарнер, конечно се договориле за разводот, три години откако нивниот брак се распадна. Бен минатата недела завршил по трети пат на рехабилитација, а откако ќе излезе од установата, договорот е да ги потпише листовите. Џенифер дури минатата година го поднела …

Повеќе »

(ФОТО) Бен Афлек го допрел дното: Поранешната жена го убедила за одвикнување

БЕН АФЛЕК по трет пат завршил на одвикнување од алкохолот, откако неговата поранешна сопруга Џенифер Гарнер приредил интервенција, објавија американските медиуми. Џенифер и уште една жена биле снимени при пристигнувањето во вилата на Афлек во Калифорнија, а потоа, според ТМЗ, Бен одлучил да го прифати предлогот на поранешната сопруга дека …

Повеќе »