Tag Archives: фасцинира

(ФОТО) За изданието на Џенифер Лопез со години ќе се зборува

Иако Мет Гала одамна помина, сепак креациите на познатите ѕвезди се актуелна тема оваа недела. Меѓу нив се истакна тоалетот на пејачката Џенифер Лопез. Таа носеше креација на Ралф Лорен за овогодинешната 75-та Мет Гала, чија тема беше Карл Лагерфелд: A line of beaty. Латино дивата на овој свечен настан …

Повеќе »

(ФОТО) ИМ СЕ СПРОТИВСТАВУВА НА ГОДИНИТЕ – На изгледот би и позавиделе и двојно помлади девојки! Глумицата на прагот на 6. деценија изгледа феноменално!

Кој би рекол дека се приближува до 6-та деценија Врз основа на изгледот на Џенифер Гарнер, никогаш не би рекле дека оваа актерка има 48. години. Честопати е прогласувана за најубава жена, но изгледа дека со годините изгледа подобро. Таа го украла целото внимание кога одела по плажа во едноделен …

Повеќе »