(ФОТО) ФАТЕН НА ДЕЛО СО 25-ГОДИШНА ФРАНЦУЗИНКА? Бракот на познатата актерка е на прагот на РАСПАЃАЊЕ, се шпекулира дека сопругот ја изневерил !

Натали Портман и нејзиниот сопруг, францускиот балетан Бенџамин Милепид, наводно минуваат низ брачна криза откако било откриено дека ја изневерил со 25-годишна Французинка, изјавиле извори за Page Six.
Изворот тврди дека парот минатата година одлучил да живее одвоено, но дека се уште се трудат да го спасат бракот, а на крајот на мај биле снимени како уживаат на концертот на Бијонсе.

This image has an empty alt attribute; its file name is natali-portman-razvod.jpg
Нивниот брак наводно е во криза откако францускиот магазин „Voici“ објавил фотографии од 45-годишниот поранешен балетан како се дружи со 25-годишната климатска активистка Камил Етјен, пријателка на Грета Тунберг.„Се обидуваат да ги решат работите“
„Тие не раскинаа и се обидуваат да ги средат работите. Бен прави се што може за да ја натера Натали да му прости. Тој ги сака неа и нивното семејство”, тврди изворот, додавајќи дека актерката е позната по тоа што ја чува својата приватност и дека најважно за неа во моментов е да ги заштити децата.Американските медиуми пишуваат дека проблемите во бракот биле јавна тајна за време на снимањето на нејзиниот нов филм „May December“, кој се снимаше во јануари минатата година, а на промоцијата на филмот во Кан дошла без сопругот.
Да потсетиме дека Портман и Милпјед се запознале во 2009 година на снимањето на филмот Black Swan, за кој тој ја направил кореографијата. Тие се венчаа во 2012 година и имаат две деца, 12-годишниот син Алеф и 6-годишната ќерка Амалија.


Фото: Принтскрин/Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Театарската претстава „Среќен мртовец“ утревечер во Дом на АРМ

На 2 декември 2023 година (сабота) во Домот на АРМ, со почеток во 20:00 часот, …