(ФОТО) Џулија Робертс објавила селфи кое јасно покажува зошто е „згодна жена“!

Иако деновиве не е толку присутна во медиумите, актерката Џулија Робертс со едноставно селфи покажала дека не се променила многу во однос на периодот од почетокот на кариерата.
Оскаровката објави селфи на својот Инстаграм профил, а такви фотографии нејзините следбеници не гледаат често.
Џулија носела портокалова капа и очила за сонце, а со насмевка гледа во сонцето.
Своите профили на социјалните мрежи актерката најмногу ги користи за активизам, а поретко за објавување детали од приватниот живот, па со оваа фотографија ги воодушевила фановите.


View this post on Instagram

A post shared by Julia Roberts (@juliaroberts)


Фото: Принтскрин/Instagram


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) СОБРАЛА КОМПЛИМЕНТИ – Шерон Стоун во долна облека ја пресоздала легендарната сцена од „Сурови страсти“

Шерон Стоун ја пресоздала својата легендарна сцена од филмот „Сурови страсти“ облечена во долна облека …