(ФОТО) Деми Мур летува во Грција: Поради нејзиното бикини, „се вжештиле“ мрежите

Многумина не веруваат дека актерката има речиси 60. години.
Деми Мур ја покажала својата неверојатна фигура додека уживала во денот исполнет со сонце на јахта со пријателите во Грција.
59-годишната актерка одлично се забавувала, за што сведочат и сликите, додека крстарела по морето во минијатурно розово бикини.
Таа споделила и фотографија од крстарењето, а комплиментите не престануваа: „Убава“, „Леле колку убаво изгледаш“, „Божица“.

View this post on Instagram

A post shared by Demi Moore (@demimoore)


Мора да признаеме дека времето застанало за ѕвездата од „Дух“, особено кога ќе ја споредиме нејзината бикини снимка направена пред речиси 20. години.


View this post on Instagram

A post shared by Demi Moore (@demimoore)


Фото: Принтскрин/Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Џез концерт на Гоце Стевковски Квинтет

На 6 декември 2023 година, со почеток од 19.00 часот, во ЈОУДК “Бранд Петрушев” во …